2737
2739

چند وقته مریضم کرونا گرفتم دکتر قرص استامینوفن ساده نوشته قاطی قرص های قبلم شده خواب آلود بودم کدیین خوردم فک کنم دو یا سه بار خورده باشم شاید فقط همین الان یه بار ندیدم کدینه کاری کردم بالا بیارم اما قرص بالا نیومد شیر خوردم چیکار کنم استرس گرفتم کمککککک

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

چیکار کنم توروخدا استرس گرفتم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

توکل کن

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
توکل کن

یعنی چی میشه میترسم الان 

هیچی نمیشه بابا.نترس.فقط مایعات زیاد بخور.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
بایکی دوبارهیچی نمیشه استرس نداشته باش

مطمنید ممنونم خدا رحم کنه خیلی حالم بده خیلی سرفه دارم طوری که بالا میارم

2740

فقط اومدم بگم‌ ایشالا صحیح و سالم به دنیا بیان و پر قدم خیر باشن براتونن💛💛💛✨

سلامممممممممممممممم😂خببب یکم از خودم بگمممم دختر از تبار چرت و پرت😌بی ادب ولی با ادب😐خوشحال ولی ناراحت😣خیلی راز دار و رک😎من بیمارستان به دنیا اومدم💃از بچگی بزرگ شدم😎دوستام رفیقمن😌این وسط مساتام بگم ۱۵ سالمه😑بچه نیستم چون بزرگم😌من همون خار داریم که کلا ۲ نفر میاد تو تاپیکم که یکیشون پست میزارع لطفا برای حاجت رواییم یا صلوات بفرس(البته به جز @یکدانه_هستم چون همیشه هست)😂😭بدشانسم خیلی😂جونم براتو بگه که مخالف شدید شاخ پنداری هستم😌قبول دارم بیشعورم ولی باشعورم😎من همونم که ممکن هارو غییر ممکن میکنم با این اراده 💩 درضمن عزیزی که تاپیک نظر خواهی میزنی عرضه پذیرش انتقاد هم داشته باش نگو اکه مخالفی از تاپیکم برو بیرون چون خودت اگه جنبه انتقاد نداری تاپیک نزدن 💃عههه چقد زیاد شددد تا درودی دیگر بدرود😎چالش ناشناس https://harfeto.timefriend.net/16470335389781

من باردار بودم نمیدونستم چن بار کلداکس خوردم خداروشکر دخترم سالمه

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
مطمنید ممنونم خدا رحم کنه خیلی حالم بده خیلی سرفه دارم طوری که بالا میارم

آره عزیزم هیچی نمیشه اطرافم بودن زیادخوردن خداروشکربچشونم سالم سعی کن سوپ وشیرعسل شربت آبلیموعسل بیشتربخوری انشاالله که زودترخوب میشی دونه به بزارتوآب داغ تاژله ای بشه براسرفه خیلی خوبه

چیزی نمیشه نترس 

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)

ببین پرتغال رو سرش رو ببر نمک بریز روش در پرتغال رو بزار خببزارش تو یه قابلمه بعد یه قابلمه دیگه پر کن بزار رو گاز قابلمه پرتغالها رو بزار توش درش رو ببند بیست دقیقه که گذشت بزار خنک بشه بخور سرفه ت قطع میشه

2706