2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اره منم توو ایبر دیدم عکسی که گذاشتن ازش اما اصلا شبیه پاشایی نبود فکر کنم باز شایعه درست کردن
رادین مامان , نون خامه ایی مامان , انقدر شیطونی نکن میخورمتا ... http://www.5040.ir/radini
یه بار ک شایع پراکنی کرده بودن و خودش اومد تکذیب کرد ولی با این بیماری ای که ایشون دارن احتمال هر چی در هر زمانی هست ولی بازم هر چی خدا بخواد اتفاق می افته ایشالله ک شایع باشه
یاد خوبان نه حساب ک فراموش شود و نه چراغ است ک خاموش شود ،جویباریست از محبت ک همیشه جاریست
2740
بارون صدای احساسه دل بارون چشات میشناسه تو رو از دست دادم توی لحظه آدم دنیاشو میبازه تلخه سکوته این خونه آخه غیر از خدا کی می دونه تو دلم آتیشه با تو بهتر میشه حال این دیوونه این روزها سخت تر از اونیه که باور کنی مگه میشه با یه خاطره سر کنی تو می دونی من چیزی نگم بهتره تو دنیا کی از ما عاشق تره یه جوره هق هق زدم صدام زخمیه این اون دردی که نمی فهمیه یه دفعه پرپر شد پر پروازمون گرفتس چقدر دل آسمون عاشق این آهنگشم
2706