2737
2739
سلام بچه ها . من چند تا سوال دارم لطفا کمکم کنید به نظرتون کدوم منطقه دبی بهتره هتل بگیریم ؟
LilySlim Weight charts
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
ما هفته پیش رفتیم دبی. یاه ست گالری بودیم . نزدیگ امارات مال بود. با مترو 2 ایستگاه تا امارات مال 5 ایستگاه تا دبی مال با تکسی هم 15 درهم تا امارات مال 40 درهم ت دبی مل میشد هتل رز ریحانم دوستم میگفت نزدیک دبی ماله
دیره خیلی دوره از مرکز خریدا . اگه میخای بازار بری و سیتی سنتر دیره اونورا باید بگیری اما اکه میخای به مراکز خرید بزرک نزدیک باشی مثل امارات مال و دبی مال و ابن بطوطه باید بیای اینور سمت جمیرا که من ونجارو ترجیح میدم یکم گرونتره اما بهتره
تو تاکسی بودم برادرم دبی........... داشتم ادرس برند فور لس را بهش میدادم ..راننده تاکسی میگه اینا کجای تهرانه من بلد نیستم .گفتم تهران نیست دبی هست .میگه چه بر روزگار ما امده همه دبی را مثل کف دست بلد هستند..............
In the name of Allah "by the remembrance of Allah hearts are assured." Holy Quran: surat l-rad , verse 28
2706