2733
2739
از غذاخوردن و آرایش کردن و استفاده ازقرصهای مکمل ولباس پوشیدن و مهمونی رفتن ومسافرت و....هرچی ک اسمشو به خود رسیدن میشه گذاشت...
خدایا کاری کن هیچوقت پشیمان نشوم...خودت راه درست را پیش رویم قرار ده،آمین...
چقد این تاپیک ها زیاد شده این یعنی خانمها روز به روز ظاهر بین تر میشن ؟
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
وای جدا فکر دیگران در رابطه با خودتون اینقدر براتون مهمه؟!!!
خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
عزیزم کی دعوا داشت ؟؟؟؟ نمیدونم خانمهای نی نی سایتی چرا اینقد روحیه شون حساس ه یه جمله ساده گفتم من منظورمم کلی بود نه شخص شما برای چی باید دعوا داشته باشم ؟
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2740
در ضمن من فقط اسم آرایش کردن نگفتم ...مثال زدم...گفتم هرچی که میشه گفت به خود رسیدن باشه
آفرین یاسمن جون منم دقیقا منظورم همینه ...که میشه تمیز ومرتب بودن ومودب بودن هم جز اون باشه
من یه خاله دارم مصداق کامل به خود رسیدنه روزی 2 بار مسواک کاامل + نخ دندون و فلوراید موهاشو کلی سرم مغذی و ماسک و اینا میذاره همینطور برای پوستش هروووز آب میوه طبیعی میخوره و ورزش میکنه ! دیگه ...
عزیزم اونایی که شما میگید درسته و ادم باید مرتب باشه درسته ولی نباید کل زندگیت رو صرف قانع کردن دیگران بکنی
خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
2706