2733
2739
سلام من دستور کیک فنجونی رو مال ننه حسین رو دیدم اما از طعم کاکائو خوشم نمیاد . چمار کنم که طعم پرتقالی باشه و رنگشم نارنجی و سفید اینا بشه؟ قهوه ای نشه
Lilypie Maternity tickers
توش رنگ غذا بریز با پودر پرتقال یا زعفرون
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
توی موادت یهکم بوست پرتقال رنده کن فقط قسمت نارنجی بوست و من خیلی وقتها توی کیک اسفنجیم رنده میکنم خیلی خوشمزه میشه

اما وقتی ءب پ تقال میریزم یهکم خمیری میشه دوست ندارم
اما این رنده بوست برتقال واقعا معطر میشه
با شادبودن زیبابودن رنگی بودن خندیدن و رقصیدن هم میتوان به بهشت رفت کافیست خوب باشیم و انسان!
ترکیب موز پرتقال و راستش تا حالا امتحان نکردم نمیدونم

ولی اینو که گفتم حتما امتحانش کن
با شادبودن زیبابودن رنگی بودن خندیدن و رقصیدن هم میتوان به بهشت رفت کافیست خوب باشیم و انسان!
2740
نه تلخ نمیشه اگه همون قسمت نارنجیو رنده ریز کنی قووول میدم

من مستون و یهکم بوست برتقال خشک میکنم تابستونا آسیاب میکنم میریزم تو کیکام خیلی خوب میشه یه اسانس کاملا طبیعی و سالم
برای کیک جهرتخم مرغی حدود یک قاشق چایخوری بریز

تلخ نمیشه بابا گوش بده به حرف!
2706