2737
2739
مامانای گل
من یه دختر دارم متولد شهریور 86 . در حال حاضر در به در دنبال مدرسه هستم . متاسفانه آموزش و پروش که مثلا مسئول این بخش هست کمک خاصی نمیکنه جز لیست کردن اسامی مدارس .
ممنون میشم اگه منو در انتخاب مدرسه راهنمایی کنین . دلیل انتخاب مدرسه فعلی دخترتون چی بوده ؟ از سرویس مدرسه راضی هستین ؟ به نظرتون کوتاه یا طولانی بودن مسیر مدرسه فاکتور مهمیه ؟
( منظورم مدرسه ابتدایی هستش )
و اینکه دخترتون پیش دبستانی رو تو مهد گذرونده یا مدرسه ؟
مرسی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام خانم ها من تازه وارد هستم
دختر من هم اسفند 85 هست و امسال میره مدرسه
من در گوگل به یک وب سایت برخوردم که یک سری کتاب برای بچه های پیش دبستانی و دبستانی داشت
و مجموعه پیش دبستانی رو از این دوستان خریداری کردم (چند روزی هست که با این مجموعه سلام پیش دبستانی های با دخترم کار می کنم ) مجموعه خوبی هست
توی همین سایت هم اگهی تبلیغاتی این دوستان رو دیدم هم توی بعضی کلوب ها دربارش نوشته بودم خوندم
وقتی با این دوستان صحبت کردم این وب سایت رو به من معرفی کردند

امیدورام که من رو در جمع خودتون بپذیرید
ممنون
2740

سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه.دوستان من یه فیکوس داشتم که هم گرون خریده بودم هم برام با ارزش بود. ولی برگاش شروع کرد به زرد شدن وقتی داشتم داخل ایترنت دنبال مقاله ای میگشتم که علت زرد شدن گیاهم ر و پیدا کنم با سایت جوانه بان آشنا شدم. وقتی وارد سایت شدم کلی مقاله از گیاهان  

از جمله علت و درمان گیاه پتوس، شرایط نگهداری از سینگونیوم در آپارتمان، علت سوختن زرد و خشک شدن برگ انجیری، و کلی مقاله دیگه که مربوط به گل و گیاه آپارتمانی هست داخل سایتشون بود. در ضمن یه خوبی که این سایت داره اینه که بسته مشاوره داره یعنی میتونید مشاوره چند روزه رو با یه قیمت خیلی کم خریداری کنید و به صورت مستقیم با یک متتخصص گل و گیاه در ارتباط باشید.