2733
2739
عنوان

کدبانوها بیاید برای کمک

592 بازدید | 13 پست
میام با گوشت اردک خورش درست کنم بلد نیستم چطوری بوشو ببرم. اصلا میشه خورش درست کرد باهاش؟ چه خورشتی بهتر میشه؟ گوشت اردک خیلی بو میده؟ چه مزه ایه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
با سلا م فسنجون خوشمزه میشه ولی من این طوری درست میکنم که اول بغلها وشکمش رو سرخ میکنم بعد سبزیهای معطر شمالی رو تفت میدم با پیاز داغ چند نوع آلو و انار دون ورب انار وگردویی که یهخورده با دست خورد میکنممخلوط مکنم میریزم تو شکمش رب گوجه وپودر گردو رو تفت میدم با آب میذارم جوش که اومد اردک رو میذارم توش نم نم میذارم بپزه آبش نباید خیلی زیاد باشه مواظبم باشیم نسوزه خیلی هم خوشمزه مشه همه خوششون میا د در ضمن بوی اردکم نمیده
لطفا برای سلامتی همه بچه ها وپسر من صلوات بفرستین
جیمی الیور چند روز پیش توی یک برنامه روش رو حسابی کره و ادویه مالید و شکمش رو هم با لیمو و یک سری مواد دیگه پر کرد و گذاشت توی فر . مثل مرغ شکم پر حسابی کبابی و برشتش کرد
2740
اینطور که گفتم بوش میره یکی از فامیلامون که اصلا اردک نمیخورد خونه ما خورد خیلی خوشش اومد میگفت اصلا بو نمیده همون روز رفت چهارتا خرید اما اگر خیلی حساسی سرخش که کردی یک ساعت تو شکمش پیاز خام درشت خورد شده بذا بمونه بعد درش بیار بعد مواد سبزیش رو بریز توش
من یه با اردک خریدم خیلی بو میداد شب قبل مهمونی سرخشون کردم سرد که شدن تو شکمشون پاز ریختم روشونم همینطور گذاشتنم تو یخچال خیلی خوب شد تو فسنجونت یه کم دارچین بریزی بو رو نشون نمیده