2737
2734
سلام دیشب تاپیک زدم اما سایت بالا نمی اومد ببخشیددد سوالم اینکه چرا در قران و یا حتی در طبیعت همه چیز زوج و جفت هست ولی خیلی ها از جمله دختر ها یا پسر ها تا آخره عمر مجرد هستند ؟؟ یکی اش عمه خودم شصت سالشه اما مجرده ازدواجش جوور نشد درسته که یک سری اخلاق های خودخواهانه داره اما ماشاله تحصیل کرده و هنرمند و تمیز کدبانو اما سوالم اینکه مگه همه چیز در عالم زوج نیست پس چرا ایشون مجرد مونده راستش خیلی می ترسم منم مثله ایشون بشم آخه دلیلش چیهه ؟؟ همه چیز بر خلاف طبیعت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مری جون آخه این برخلاف طبیعت در طبیعت همه چیز زوج و جفت این به مفهوم کامل بودن یا نبودن نیست حتی تعداد کروموزوم های انسان هم جفت حتی کروموزوم ها در کناره همه جفت قرار می گیرند مثله XY این به این مفهوم نیست که مثلا X ناقص و نیاز داره دیگه چه برسه به همه موجودات و چیزایی که در طبیعت هستند همه زوج و جفت هستند
دخترایی که دور و بر من هستن به دو دلیل ازدواج نکردن 1 نداشتن خاستگار خوب 2 رد کردن خاستگارای زیاد که باعث شده ددیگه کسی سراغشون نیاد
دستی به جام باده و دستی به زلف یار رقصیی چنین میانه ی میدانم آرزوست
به نظرم اکثر شون زیادی سخت گیری کردن و مشخصه ی اکثرشون اینه که به بقیه از بالا نگاه کردن و گرنه هر آدمی یه جفتی داره که بلاخره یه جایی سر راهش قرار میگیره مهم تو هستی که تحویل بگیری یا نه
شوهرم عاشقانه دوستت دارم
2740
ترستو کنار بذار دوستم.. دنبال نشونه هاو ویژگیهامیگردی که ببینی داری یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا این فکرا چیه که میکنی؟ میترسمو اینا.! عوض فکر کردن به این ترست و جذبش.. چرا فکرای خوب نمیکنی؟؟... از امشب همش فکر کن که چقدر ازدواج موفقی خواهی داشت و خوشبخت میشی.. این فکر از اون ترس که تو وجودت لوووونه کرده خیلی بهتره موفق باشی
به آرزوهام رسیدم ..:) خدایا برای هر لحظه شکر[smiley]s/sm_60.gif[/smiley]
من همییییییشه گفتم و میگم هیییییییچچچ دورانی مجردی نمیشه ولی اعتقاد دارم واقعا تکامل افراد فقط و فقط با ازدواج امکان داره نه اینکه اونایی که مجردن ناقص اند اصلا اینطور نیست ولی واقعا یه چیزی تو زندگی شون کمه
دستی به جام باده و دستی به زلف یار رقصیی چنین میانه ی میدانم آرزوست
2706