2737
2734
سلام ممنون میشم اگر تجربه سزارین این دوتا دوکتر رو دارید راهنماییم کنید تصمیم دارم برای سزارین برم بیمارستان بهمن،در حال حاضر تحت نظر دکتر افسانه محمدزاده هستم ولی برای زایمان میخرام دکترم رو عوض کنم به نظرتون دکتر معینی بهترن یا قلمبر ؟؟؟
من پیش دکتر محسن معینی دخترم رو به دنیا آوردم.در کل راضی بودم.از بیمارستان بهمن که فوق العاده راضی بودم.ولی می دونم که سر دکتر معینی خیلی خیلی شلوغ شده. اگه دوباره بخوام زایمانی داشته باشم دیگه پیش ایشون نمی رم.
خدایا از تو می خواهم که خورشید همین روزها از کوچه ی اختر طلوع کند..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سلام دکتر من خانم دکتر قلم هستن. تو یک کلمه میتونم بگم فوق العاده هستن. خانمی مهربون، خوش اخلاق، مومن، بسیار متخصص در کارشون و با اعتماد به نفس بالا که به بیمارشون آرامش میدن. خیلی حواسشون به بیمار هست و به جزئیات توجه می کنن و برا آدم زیاد وقت میذارن. من باردارم و پیش ایشون میرم و واقعا راضیم. پیش دکترای معروف دیگه ای هم رفتم ولی هیچکی به اندازه ایشون به دلم ننشسته و مورد اعتمادم نیست. در مورد سزارینشون هم خیلی تعریف شنیدم.
ممنون میترا جون،منم یک بار پیش خانوم دکتر ویزیت شدم راضی بود پیش دکتر معینی هم برای سونوی انومالی رفتم بد نبودن از اونجاییکه دکترم از بیمارستان بهمن رفتن و میخوام اونجا سزارین شم دارم دنبال یه دکتر خوب تو بهمن میگردم
2740
بله میترا جون ظاهرا بیشتر معروفیتشون در زمینه ivf هست راستی شما چطور با دکتر اشنا شدی ؟ میدونی دکتر قلمبر مخالف بیهوشی هست و تمام مریضهاش باید بی حسی بگیرن.من یکم از بی حسی میترسم یعنی از عوارضش
سلام من هشت هفته است که باردارم هنودکترمناسبی پیدانکردم.میشه یه دکترخوب توبیمارستان بهمن بهم معرفی کنید که مهربون باشه سونووضربان قلب هم داشته باشه واجازه بده باباهم داخل مطب شن.لطفا
2706