2737
2734
چه عکس بزرگی هیچیش معلوم نیس که
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آفرین قشنگه چه بامزس چطوری درستش کردی؟
اللهم عجل لولیک الفرج.... آمین وصیت کرده ام بعد از مرگم همراه من دو تا فنجان چای هم دفن کنند!! شاید صحبت های من با خدا به درازا کشید... بهرحال دلخوریها کم نیست از بندگانش... همانهایی که بی اجازه وارد شدند بی مقدمه شکستند و بی خداحافظی رفتند!
2731
منو یاد داستان اسباب بازی میندازه
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
دوست جونام توصیه میکنم قوطی خالی شامپو و... دور نندازین.من میشورم میزارم کاملا خشک بشه بعد برای دخملی قلک میکنم.شاید بگین قلک دونه ای 3000 تا 5000 تومنه.ولی پلاستیک کمتری مصرف میشه در ضمن دخملی هم قلک های قشنگ داره
2740
خوشگله. اون دست و پا رو از کجا خریدی؟؟؟ به نظر من هر چیزی رو آدم خودش درست کنه هرچند زیاد خوبم نشه ولی ارزشش خیلی بالاس به هر حال کار دست و ذوق و هنر خود آدمه
خدايا بهترين هارو در زندگيم رقم بزن كه هيچ قدرتي بالاتر از تو نيست.