2733
2734
پسرم 12روزشه دکتر واسش شربت رانیتیدین نوشته چون یکمی شیرشو پس میداد و همیشه هم انگار یه چیزی میاد تو گلوش و دهنش و خیلی ناراحتش میکنه از شکل صورتش میشه فهمید که خیلی اذیت میشه
یه گل دارم دوستش دارم منتظر دومیشم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پسرمن دوماهو نیمشه وقتی زیاد میخوره اینجوری میشه که شیرمیاد توگلوش . هروز اینجوری نیس. چیزی هم بالا نمیاره فقط دوسه روزی یهدبار شاید مثلا اندازه یه قاشق چایخوری شیر ازدهنش بیاد بیرون.
خدایا شکرت بابت همه مهربونیات
2728
وقتی بیداره آره دایم شیر میخواد که البته دکتر گفت واسه همون حالت رفلاکسشه که شیر خیلی میخواد بخوره ولی وقتی خوابه که اصلا دهنشو واسه شیر باز نمیکنه خیلی هم رشد نکرده وزن تولدش 4کیلو بود الان هم همونقدره
آسمان جان پسرمنم وقتی همسن پسرشمابود خیلی شیرمیخواست یعنی بیشتر فاصله وعده هاس ازنیم ساعت بیشترنمیشد. بخاطر این بود که شیرم هنوز زیادنشده بود . من تو دوسه هفته اول تولد شیرم نمیجوشید فشارمیدادم سینه رو چندقطره میومد. شاید شیرتون کمه که خیلی درخواست میکنه. جدیدن دکترا به همه بچه ها میگن رفلاکس دارن.
خدایا شکرت بابت همه مهربونیات
2740
عزیزم بچه ها روزای اول تولد وزن کم میکنن و 10 روزگی دوباره میشن وزن تولد و بعدش بین 20 تا 30 گرم روزانه اضافه میکنن.نگران نباش.در طول زمان ر رفلاکس باشه وزن گیریش مختل میشه و بیقراریش بیشتر. و یکسری علایم که دکتر ازت میپرسه. پسر من رفلاکس شدییید و زخم مری داشت.به رانیتیدین و امپرازول جواب نداد ولی نکسیوم ج داد.تا 7 ماهگی هم به مرور خوب شد و یکسالگی دیگع اثری از رفلاکس نبود
تو کمان کشیده و در کمین،که زنی به تیرم و من غمین، همه ی غمم بود از همین، که خدا نکرده خطا کنی...
میخواستم بدونم تو این سن 12 رورگی رانیتیدین مشکلی ایجاد نمیکنه گفته دوبار در روز هر بار 1.5سی سی من دخترم هم رفلاکس داشت ولی تقریبا 4 ماهش بود که دکتر واسش آمپرازول تجویز کرد ولی الان پسرمو گفته از الان شربت رانیتیدین یکم واسه سنش که کمه ترسیدم از مصرفش
2706