2733
2734
عزیزم نشونه عفونته....
wbc (مخفف وایت بی سی) یعنی گلبول سفید که نشونه عفونته با دادن قرص داکسی خوب میشه نگران نباااااااش
همسرم، پسرم، تمام ثروت و دارایی و هست و نیست منید! چشم بد ازتون دور عشقای من😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ﺍﺧــ ﻴ ﺮ ﺍﹰ ﺩﺭ ﺁﺯﻣــﺎﻳﺶ ﺍﺳــﭙﺮﻡ ﻣــﻦ ﺗﻌــﺪﺍﺩ
ﺯﻳــﺎﺩﻱ ﮔﻠــﺒﻮﻝ ﺳــﻔﻴﺪ ﺧــﻮﻥ (WBC)
(ﺑﻴﺶ ﺍﺯ ﺣﺪ ﻃﺒﻴﻌﻲ ) ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ
ﻋﻠﺖ ﺍﻳﻦ ﺍﻣﺮ ﭼﻴﺴﺖ؟
- ﻭﺟـــﻮﺩ WBC ﻣ ﻌ ﻤ ـ ـ ـ ﻮ ﻻﹰ ﻋﻼﻣﺘـــﻲ ﺍﺯ
ﻋﻔﻮﻧــﺖ ﻳــﺎ ﺍﻟــﺘﻬﺎﺏ ﺍﺳــﺖ . ﺑﻌﻀــﻲ ﺍﺯ
ﺳـﻠﻮﻟﻬﺎﻳﻲ ﻛـﻪ ﺑﻌﻨﻮﺍﻥ ﮔﻠﺒﻮﻝ ﺳﻔﻴﺪ ﺧﻮﻥ
ﺗﺸـﺨﻴﺺ ﺩﺍﺩﻩ ﻣﻴﺸـﻮﻧﺪ، ﺩﺭ ﻭﺍﻗـﻊ ﻣﻤﻜﻦ
ﺍﺳـﺖ ﺷـﻜﻠﻲ ﺍﺯ ﺍﺳـﭙﺮﻣﻬﺎﻱ ﻧﺎﺑﺎﻟﻎ ﺑﺎﺷﻨﺪ
ﻛـﻪ ﺑﻪ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ WBC ﺗﺸﺨﻴﺺ ﺩﺍﺩﻩ ﺷﺪﻩ
ﺍﺳﺖ. ﻣ ﻌ ﻤ ﻮ ﻻﹰ ﺩﺭ ﭼﻨﻴﻦ ﻣﻮﺍﺭﺩﻱ ﻳﻚ ﺩﻭﺭﻩ
ﻛـﺎﻣﻞ ﺩﺭﻣـﺎﻥ ﺑـﺎ ﺁﻧﺘـﻲ ﺑﻴﻮﺗﻴﻚ ﻣﺸﻜﻞ ﺭﺍ
ﺣﻞ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﻛﺮﺩ . ﻭﻟﻲ ﺍﮔﺮ ﻫﻤﭽﻨﺎﻥ WBC
ﺑـــﺎﻻ ﺑﺎﻗـــﻲ ﺑﻤـــﺎﻧﺪ ﺑﺎﻳﺴـــﺘﻲ ﺑـــﺎ ﻳـــﻚ
ﺍﻭﺭﻭﻟﻮﮊﻳﺴﺖ ﻣﺸﻮﺭﺕ ﻛﻨﻴﺪ
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
2728
سلام گلم این یکی از سوالاتی بود که بهش برخوردم شاید جواب سوال تو رو هم بده
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
2738
تو ازمایشگاهم میتونی از بدی تو خونه هم یه ظرف میدن میتونی تو خونه هم بدین ولی ظرف 30 دیقه باید تحویل ازمایشگاه بدی
بچه ها سلام کسی می تونه کمکم کنه.. توی ازمایش همسرم چندتا مورد رو قرمز زده motile sperme که 40.57 و progressive spermeکه مقدارش 37.43 hsj , class A rapid progressive که مقدارش 22.57 اینا یعنی چی.. می شه راهنماییم کنید
دکتر برای همسرت می نویسه...
میرید ازمایشگاه.. اونجا شرایط رو میگن.. اگه تونست همونجا در غیر این صورت اگر آزمایشگاه نزدیک بود میاید خونه انجام میدید زیر 10 دقیقه میرسونید آزمایشگاه
2706