2737
2739
ما از کودکی به او پستونک دادیم اما فقط مواقعی که میخواست بخوابد بعد ان را از دهانش در می اوردیم کم کم که بزرگ شد گاهی نق نق میکرد و پستونک یخواست اما الان که دو سالهشده به نظرم باید این عادت رو ترک کنه اما نمیدونم چی کار کنم
بهش میگم فقط موقع خواب باید بخوری میگه مامان خوابم میاد بهم پستونک بده ؟!
یک بار هم هفته پیش گفتم پیشی برده دیگه نیست انقدر گریه کرد که مجبور شدم بهش بدم
ضمنا اون شیر خودم رو خودش از یک سالگی نخورد و شیشه میخوره
من دخترم رو 1 سال و نیم از پستونک گرفتم .... قسمت پلاستیک که سر پستونک هست رو بریدم و گفتم ببین خراب شده ... دید نمیتونه بخوره کمی باهاش ور رفت و گریه کرد انداخت کنار البته 2 شب اذیت شدیم ولی عوضش ترک کرد ... بذار حس کنه که واقعا دیگه نمیتونه بخوره ... ازش دورش نکن بده دستش ولی طوری که قابل استفاده نباشه و بگو چون بزرگ شدی پستونک خراب شده
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام دوستای گلم. دختر من یک سال و نیمه است.
من هم در تعطیلات عید دخترم رو از پستونک گرفتم. من هم سر پستونکش رو بریدم و هر وقت پستونک می خواست اون سر بریده رو بهش می دادم. حدود یک هفته فقط توی خواب یه پستونک دیگه می دادم. بعد دیگه توی خواب هم بهش ندادم. شب اول 20 دقیقه برای پستونک نصفه شب بیدار شد و گریه کرد ولی بعد دوباره خوابش برد. می زاشتم روی پام و تکون می دادم. بغلش می کردم تا آروم بشه. شب دوم هم نصفه شب بیدار شد 5 دقیقه گریه کرد و دوباره خوابید. شب های بعد دیگه خوب شد. فقط دو شب ناآرومی کرد.
ببخشید دیر جواب میدم تکتم جان

سرش رو گرم کردم با قصه گفتن و کتاب خوندن ... چون دخترم پودر بچه رو خیلی دوست داره روی پام خوابوندمش و بدنش رو پودر زدم و ماساژ دادم و کم کم خوابش برد .... البته شب بیدار شد و نق زد ولی باز رو پام گرفتم و توی شیشه بهش شیر دادم و اروم شد .... کمی حوصله میخواد و اصلا نباید عصبانی بشی از نق زدن هاش ....
بچه ها زود شرایط جدید رو می پذیرن
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء
2740
راستش من تو تعطیلات طه بار خواستم این کار رو ب کنم و بهش گفتم می می اش رو دزد برده و با شیشه خوابوندمش اما بیدار شد واونقدر گریه کرد که هر چی رو پام گذشتم بغلش کردم راش بردم فقط گریه میکرد
بدش شوهرم نتونست تحمل کنه گفت حالا تو عید نمیخواد این کار رو بکنی و من می می اش رو دادم
اما دختر من فقط موقع خواب می می میخوره تو روز به ندرت
ولی بعد اینجریان عید تو رو ز هم می می میخواد