2733
2734
عنوان

سه عدد بی بی چک اینتک-مثبت بعداز دوساعت-هفت روز مونده به پریود.

| مشاهده متن کامل بحث + 60397 بازدید | 74 پست
سلام مه یاس جون خوبی؟ سال نو مبارک. من از همون تاریخ دیگه نیومدم نی نی سایت تا امشب. خواستم ببینم باردار شدی عزیزم؟ بی بی ها راست گفتند یا نه ؟ اگر باردار شدی که تبریک خانومی . اگر نشدی به نظرم شما بارداری شیمیایی برات اتفاق افتاده یعنی لقاح انجام شده ولی لانه گزینی نشده برای همین ممکنه بی بی ها مثبت می شدن ولی دیر. انشالله هر چی پیش اومده خیر باشه. به ما خبر بده مرسی.
سلام اسمان جان سال نو شماهم مبارک باشه منم دیگه نیومدم نینی سایت عزیزم باردار نبودم و عجیب اینکه دو روز زودتر پریود شدم احتمال داره حدس شما درست باشه چون من سه سال واسه با داری اولم منتظر بودم و همیشه بی بی چکها رو نگه میداشتم و هیچوقت این اتفاق نیوفتاده بود برام که مثبت شه اونم چندتا!! به هرحال قسمت نبود و من فعلا صبر میکنم چندماه بعد اقدام میکنم هرچی خدا بخواد ممنون که سر زدین 😘😘
توکل برخدا، یعنی سپردن امور به خدا واعتماد به او و باور این حقیقت که هرچه او بخواهد خیر است
**اللهم عجل لولیک الفرج**

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام من الان هفت ماهه اقدام کردم خیلی دلم نی نی میخواد همش علایم بارداری دارم ولی پریود میشدم ولی الان سه ماهه پریودام جلوتر میزنه سه ماه پیش هشتم میشدم بعد چهارم شدم بعد دوم ولی این ماه هم سینه هام متورمه درد کمر دارم ولی هرماه این طوریه بعد پری میشم کیا این علایمو دارن بعد باردار شدن کمکم کنید امیدمو از دست دادم نا امیدم کلی نزر کردم  یعنی منم مادر میشم این ماه بچه ها کمک کنید بهم دلداری بدید ممنو

سلام اسمان جان سال نو شماهم مبارک باشه منم دیگه نیومدم نینی سایت عزیزم باردار نبودم و عجیب اینکه دو ...

سلام عزیزم من پست  رو خواندم مشکل منم مثل مشک شما ست اگه هستی بیا بگو چی کردی باردار شدی چی راهکار رو پیش گرفتی 

همسر مهربانم ❤ همیش درکم کن و یک رنگ باش  مثل همیشه باش جز این از تو چیزی نمیخواهم عشقم ❤
ممنون عزیزان ازینکه نظر دادین فقط در عجبم که برا شوهرم اینجوری نشد من همیشه تو این سالها بی بی ها رو ...

عزییییییزم تو رو خدااااا بیااااااا جواب منو بده؟؟شما آخر باردار بودی؟؟؟؟؟بعد دوساعت بیبی مثبت میشد

2706