2737
2734
عنوان

یه اتفاق جالب در مورد سبد کالا!!!

1244 بازدید | 52 پست
فقط خواستم بگم ببینین چقدر بی در و پیکر هست و بی نظم این عرضه سبدهای کالا!!
اولا که جاری خاله من فرهنگیه و هم به خودش دادن هم شوهرش!!! بعد اینا میرن یه فروشگاه که برا خودشون و پدرمادراشون بگیرن یعنی 4 سری...(دوتا خودشون دو تا هم خانواده شون)
بعد اون فروشگاه برنج و مرغ نداشته میگه بعدا بگیرین
فرداش اینا میرن یه فروشگاه دیگه برنج و مرغ بگیرن مسوولش گفته من نمیتونم جدا کنم همه شو میدم اینا میگن بابا گرفتیم همه رو غیر برنج و مرغ میگه آقا بردار ببر دیگه !!!!!!!! یعنی اینا چهار سری کامل دوباره گرفتن!!! ههههه

یعنی هم خنده داره هم تاسف انگیز....
درسته اون خانواده دادن به مستحق و اون اجناس اضافی رو حق خودشون نمی دونستن ولی ثابت میشه اصن یه چیز کوچیک تو مملکت ما وجود نداره که محض رضای خدا عدالت و نظم و اینا توش جاری باشه!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا اینکه باید به همه میدادن و ندادن هیییچ.... همین عرضه شونم نمی تونن درست و از رو حساب کتاب باشه...
حالا این یه نمونه ببینین چقدر از اینا تو کل کشور سر این سبد کالا ممکنه اتفاق بیوفته!!!
2740
خدا رو شکر به ما که تعلق نگرفت وگرنه غصه ام میشد با اون برنج هندی ها چه کنم
هر تصمیمی میگیری ، بگیر . ولی یا با تمام وجود پاش بمون ، یا کاملا بیخیال شو! دودل بودن ، آدمو نابود میکنه.
2706