2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
منم گاهی دعواش میکنم۰۰پسرم ۳ و نیم سالشه و تازگیا شدید لج لازی میکنه و تا حدی منو روانی کرده۰گاهی از دستش گریه میکنم۰گاهی سرش داد میزنم و بعدش عذاب وجدان!!!پسرم تا ۳ سالگی خیلی حرف گوش کن بود ولی اقتضای. سنش الان دیوونم میکنه۰۰۰ح
...
میدونید اینقدر که ما مادرا انرژی و اعصاب میذاریم پای عذاب وجدان برای دعواهایی که با بچه هامون کردیم و خودمون رو اذیت میکنیم نتیجش تو رفتارمون و روحیه مون بیشتر به ضرره بچه اس تا خود دعوا به طور مستقیم
من سرش داد میزنم چون واقعا بعضی وقتا کلافم میکنه ولی سعی میکنم علت بد اخلاقیشو بدونم حل کنم کارتون میزارم بیرون میبرم میخوابونم حموم میبرم یجوری ساکتش میکنم
خدا جونم شکرت❤️خیلی دوست دارم❤️
2740
سخت نگیریم بابا یک داد هم زدیم طوری نیست کی اندازه ما تو همه دنیا عاشقشونه؟ هر طور میشن موقع گریه دهنشون یک متر باز میشه میگن مـــــــــــــــــــــآ مــــــــــــــــــــــان اسم هیچ کس دیگه رو نمیارن موقع ناراحتی
وای ما یه همیایه داریم یه دختر دبیزستانی داره با یه پسره ۳ ساله ۰۰از صبح گه بیدار میشه داد و هوار میکشه و. بچه رو کتک میزنه تا شب!!یعنی آسایش نداریم ما۰۰دلم برای بچه اش کبابه طفلی!!اونروز میگه پسرم اذیت میکرد ۲ ساعت گذاشتم تو اتاق درو بستم اینقد گریه کرد که نگو!!!
...
فقط میدونید من وقتی حالمون خوبه با هم عشقولانه ایم بهشون میگم عاشقتونم و هیچی از عاشقیم کم نمیکنه حتی اگر کار بد بکنید ناراحت میشم از دستتون اما یکذره هم عاشقیم کم نمیشه همیشه ماله خودتم طرفدارتم مامانتم این اطمینان تاثیر خیلی مثبتی داشته
2706