2733
2739
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=492967&PageNumber=1
خیلی وقتا بهم گفتن چرا میخندی
بگو ما هم بخندیم ...
اما هرگز نگفتن چرا غصه میخوری
بگو ما هم بخوریم ...!
می دونم نی نوشی جون. ما از تشخیص سرطان خیلی شوکه بودیم و کسی که ایشونو به ما معرفی کرد گفت که خیلی ها اومدن پیش اون و درمان شدن. نگو که همه حرفاش دروغ بود
بگو ما هم بخندیم ...
بگو ما هم بخوریم ...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هدی جون مامانم دیگه جراحی شد و الان تحت شیمی درمانیه. چیزی که جالبه اینه که از اون عطاریه دائم زنگ می زنن و می گن بیا برای ادامه درمان.
بگو ما هم بخندیم ...
بگو ما هم بخوریم ...!
2740
هدی جون یه مشاره تماس دادن زنگ زدم به اونجا و گزارش دادم. گفتن خودمون باهاتون تماس می گیریم تا حالا که خبری نشده. من هم که گرفتار مامانم هستم. فعلا درمانش ادامه داره. موندم تموم بشه بعد برم شکایت کنم. جالب اینه که دو روزه که دارن از عطاریه زنگ می زنن.
بگو ما هم بخندیم ...
بگو ما هم بخوریم ...!
ایشال که مادرت هر چه زودتر خوبب شن .

اینا هم صاحب سبکن واسه کلاهبرادری ومتاسفانه هیچ راهی پیدا نمیکنن جز از ناراحتی وبیماری .

ومتاسفانه متسفانه یه عادت بدی که تو جامعه ما رواج پیدا کرده که اطلاع رسانی درست نکردیم ..اگر بر فرض یه جنس بی کیفیت بخریم هم تحت هیچ شرایطی نمیگیم ودیگرانن رو تشویق به خرید اون هم میکنیم .

معرفی دکتر از طرف دیگران به شما هم همینجور بوده
خدای خوبم ...دخترم رو برام حفظ کن .
بله هستی جون. کسانی مثل ما که از وجود یه بیماری وحشت می کنن سرنوشتشون بهتر از این نمی شه. کاش یکی بود که جلوی اینا رو می گرفت. مردم بیچاره از ناچاری پناه می برن به همچین آدمایی
بگو ما هم بخندیم ...
بگو ما هم بخوریم ...!
خیلی زنگ زدم. اون موقع دیگه جواب نمی دادن.ولی الان که خودشون زنگ زدن گفتم که شکایت می کنم. صاحب عطاری می گه شکایت لازم نیست. اگه ادامه درمانو بیایین نتیجه می گیرین. گفتم آدم احمق بعد از عمل و شیمی درمانی دیگه چه لزومی داره ادامه درمانو بیاییم. گفتم حتما بی پولی غلبه کرده بهتون
بگو ما هم بخندیم ...
بگو ما هم بخوریم ...!
2706