2737
2739
عنوان

رقص زومبا

760 بازدید | 8 پست
سلام بچه ها من الان باردارم وخیلی هم اضافه کردم بهمن زایمانمه میخوام برای عید تو خونه یکم خودمو جمع وجور کنم اگه کسی سی دی یا فیلمی از رقص زومبا میشناسه ممنون میشم بهم معرفی کنه چون با وجود نی نی حالا حالا نمی تونم بیرون برم اگه تو خونه باشه خیلی خوبه .مرسی
میوه های زندگیم عسل و آرسام .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم حرکت های تند مثل زومبا طعم شیرو عوض میکنه
حالا چرا اینقدر عجله واسه برگشت وزن؟؟؟
معمولا از یکسالگی بچه به بعد بدن شروع میکنه برگرده به حالت اول
منظورم استخوانهاست
حداقل شش ماه اول کهبچه فقط شیر مادر میخواد نه ورزش کن نه رژیم بگیر
2728
سلام پری عزیز
پری جان بستگی به اضافه وزنی که داری باید ورزش مناسبی رو برای لاغریت انتخاب کنی

اگه فرضا بعد از زایمان 20 کیلو اافه وزن داشته باشی زومبا به ردرد نمیخوره
چون هم به اندامهات سخت فشار می یاره مثلا به زانوت و اینکه احتمال شلی بدنت رو داره
و به قول گلدونه جان شیرت رو هم تلخ میکنه
شما باید ایروبیک بدنسازی تواما رو انجام بدید تا بتونید سریعا سایز از دست بدید و اندامتون فرم داشته باشید
اگه حوصلشو داشتی بیا تو کلوپ بیشتر صحبت کنیم
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=24902
****فروش برترین و مشهورترین دی وی دی های لاغری و فرم دهیwww.arzanload.ir تلفن:09141055963***http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1006788&PageNumber=1
ممنون از همتون .اخه می ترسم همینطوری بمونم سر زایمان اولم 58 کیلو بودم وقتی زاییدم شدم 72 کیلو .11 ساله رو 70 موندم الان هم که ماه اخرم رو 82 اومدم میترسم برنگردم همش شوشو میگه چه جوری میخواهی لاغرشی ؟برای همین دلم میخواد زود تر لاغر شم
2740
ممنون از همتون .اخه می ترسم همینطوری بمونم سر زایمان اولم 58 کیلو بودم وقتی زاییدم شدم 72 کیلو .11 ساله رو 70 موندم الان هم که ماه اخرم رو 82 اومدم میترسم برنگردم همش شوشو میگه چه جوری میخواهی لاغرشی ؟برای همین دلم میخواد زود تر لاغر شم