2733
2734
سلام. من نامزد دارم. سه ماه پیش روزای تخمک گذاری با نامزدم رابطه سطحی داشتم. شک کردیم که اون مایع روی واژن ریخته باشه. سریع قرص اورژانس خوردم. بعد اون سر موقع پریود شدم مث همیشه و دردناک بود. بعدش از استرس ایتکه ممکنه کسی باردار باشه و پریود بشه سه بار آزمایش خون دادم توی آزمایشگاه ای مختلف و یوی ده روز بعد پری دوتا 22 روز بعد پری. منفی بودن . سه تا بی بی هم زدم منفی بودن. رفتم سونو که اول بار گفت یه ساک بارداری میبینه. تا حد مرگ ترسیدم. رفتم یه حای دیگه سونو گفت هیچی نیس. بعد اونم دوبار دیگه پری شدم با همون شدت خونریزی قبل ولی چیز عجیب اینه که برخلاف همیشه دوتا مری اخیرم اصلا دردنداشتم. اصلا. اصلا. و الان هنوز ترس بارداری دارم. حتی از نامزدم متنفر شدم. ازش فراریم. توروخدا کمکم کنین. من دارم نابود میشم از ترس. ممکنه درد نداشتن پریودم برای بارداری باشه؟

اینا چه فکراییه که میکنی ؟؟؟؟

دچار استرس فکری شدی دختر جان .... مطمئن باش اگه باردار باشی همون بیبی چک نشون میده .... تازه شما آز خون هم دادی که حتی اگه خارج از رحمی باردار شده بودی رو نشون میداد ....
Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
به امید خدا میخوام مامان بشم(کوچمولو)

1392/10/13 12:30 ق.ظ

یه بنده خودایی میگفت دوران نامزدی رابطه نداشتیم با این حال همش به نامزدم میگفتم حامله نباشم

**پیش هم بودن اگر دیروزها لطفی نداشت***ارزش دیروز را امروز باور میکنم***
حالا عقد کرده این دیگه ...نه ....
دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
2740
حالا من به چیزای دیگه کار ندارم ولی یعنی واقعا فکر کردی آدم بعد از سه بار پرید شدن با خونریزیه زیاد میتونه حامله باشه ؟!!!!

عزیزم جدی میگم حتما یه دکتر اعصاب برو تو وسواس شدید داری اگه نری حالت بدترازینا هم میشه
نه؟
دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
ما اکه می دونستیم اینقد طول می کشه تا حامبه شیم از همون دوران عقد شروع به اقدام می کردیم

روسَری اَذیَتِت می کنه...!!؟؟
دِلِت می خواد وَقتی قَدَم می زَنی باد توی موهات بِپیچه...!؟!

وَقتی کَـفـتَر رو کَله ات ریــــــــــــــــــــــــــد می فهمی حِجاب ,
مَصونیت است نه مَحدودیت..... :-)))
حــالا قانع شُدید یا نَع ؟!؟!؟!؟