2733
2739
عنوان

کلیپ

83 بازدید | 8 پست

سلام دوستان

من خیلی دل نازکم و هرچیز بدی ببینم تو ذهنم میمونه و حرص میخورم چیکار کنم

مثلا پریشب برادرم کلیپی نشون داد یه پدر وحشی بچشو بخاطر درس میزد بدجور انقور دلم سوخت و گریه کردم حالا تا چند وقت واسه سرنوشت اون بچه نگرانم و گریه میکنم و حالم بده بچه انقدر کوچیک بود دلم اتیش گرفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای منم دیدم شوهرم نشون داد اعصابم خورد بود پسر بود اره اونی که تو دیدی؟ خیلی وحشتناک میزد موهاشو گرفته بود میچرخوند میکوبید زمین خیلی بی رحم بود

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            
2731
نمیدونم چرا دلمم میسوزه

خیلیا اینجورین فقط نباید نگاه کنی و سعی کنی ذهنت درگیر نشه بی عدالتی تو دنیا فراوونه ولی خب چکار میشه کرد

💖مَن لی غَیرُک حسین (ع) 💖                                     
خیلیا اینجورین فقط نباید نگاه کنی و سعی کنی ذهنت درگیر نشه بی عدالتی تو دنیا فراوونه ولی خب چکار میش ...

مادرش یواشکی گرفته بود بلکه ببینن دل کسی به رحم بیاد کمکش کن اتیش گرفتم

2740
منم یه کلیپ مشابه این دیدم باباهه بچه یه سالشو عین چی میزنه من نگا میکردم دستام میلرزید از عصبانیت & ...

هر دفعه باباهه میگفت بیا جلوتر با هر قدمی که بچه میرفت من خون گریه میکردم

دارم هرشب برای بچه دعا میکنم بلکه خدا کمکش کنه