2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره مخصوص نازایی هست ولی چون دوستم گفت خوبه پیشش رفتم.بعد خودش منو فرستاد پیش هنا خرمشاهی.....منشی مرمضی گفت معتمد خانم دکتره..... ولی زیاد خوشم نیومد از خرمشاهی خیلی خونسرد بود.البته یه بار فقط رفتم پیشش
🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹
2731
سلام مامانا خوبین امروز رفتم سونو پورترکان به اندازه تمام موهای سرم پشیمونم خیلی بداخلاق بود با لحن بد و تندی گفت همراتو بگو بیاد داخل، هرکیو دوست داری بگو بیاد، خیلی بی ادبانه رفتار کرد از سونوش اصلا راضی نبودم ،من واسه سونو آنومالی رفته بودم ولی اطلاعاتی که توی برگه نوشته خیلی کمه ، مثلا فقط قلب و جفت و صدای قلب رو چک کرده و تعیین جنسیت و وزنشو بقیه رو فقط تیک زده نرمال، کار خودشو راحت کرده بجای اینکه اعداد وارد کنه من ماه پیش برای اولین بار رفتم سونو دکتر انبیایی، همه چیز بچه رو مو به مو چک کرده بود همراه با توضیحات کامل نوشته بود چقدرم خوش رو بود، اتاقش پر از دستگاههای پیشرفته به نظرم پورترکان فقط اسم در کرده خیلی اعصابم خورده که چرا رفتم پورترکان، بازم خوبه که واسم تجربه شد. بهتون پیشنهاد میکنم واسه سونوهاتون برید انبیایی و تفاوت ها را احساس کنید.
در ضمن پورترکان با دفترچه 166 هزارتومان شد انبیایی بدون دفترچه 150هزارتومان شد دکترم برای هر دو سونو طول سرویکسم رو برای چکاب نوشته بود انبیایی خیلی دقیق همراه با تصویر و توضیحات در مورد طول سرویکس توی برگه جدا از سونو بچه طول سرویکس رو پرینت کرده بود ولی پورترکان زیر همون سونو آنومالی بدون هیچ توضیح و تصویر از طول سرویکس فقط یه عدد نوشته
2740
باران جان کاش جواب سوالم رو میدادی گلم. من سونوی ان تی پیش مژگان براتی رفتم. کارش خوب بود و دقیق. ازش واسه جنسیت پرسیدم گفت فقط میشه احتمالی گفت و گفت احتمالا دختره
مامی آروین جان منم واسه آنومالی که رفتم پیش پورترکان انتظار داشتم تو گزارشش توضیحات بیشتری ببینم. ولی فقط همه چیز رو تیک زده بود. البته همونطور که قبلا گفتم من پیش بقیه دکترا نرفتم ببینم کارشون چطوره. ولی خداییش برخورد بدی هم این مدت از پور ترکان ندیدم.
هلن بانو مرسی جوابمو دادی عزیزم من اصفهان باردار شدم وقتی واسه مراقبتهای بارداری رفتم انقدر زشت برخورد کرد که چرا پیش خودم نرفتم و پولمو جای دیگه خرج کردم مرتب میگفت برو همونجا که باردار شدی تحت نظر باش!هی بهش گفتم نمیشه که هی برم شهر دیگه لج کرده بود میگفت برو آخرشم خیلی محترمانه منو از مطبش انداخت بیرون البته منم کم نیاوردم و جوابی که لیاقتشو داشت بهش دادم ام واقعا تربیت و شعور به سطح سواد ربطی نداره
یه سوال دیگه بچه ها.... من رفتم پاساژ کارون واسه لباس بچم....یه مغازه دار گفت ما دیگه لباس بچه فقط زمستونی میاریم..... پس من که بچم فروردین دنیا میاد چطور سیسمونی بگیرم....اخه سیسمونیش باید تابستونه باشه
2706