2733
2739
عنوان

دبی رفته ها بیاین کمک فوری

1005 بازدید | 47 پست
بچه ها من دارم با شوهرم و پسر نه ماهم واسه نوروز میرم دبی چند تا سوال دارم لطفا اگه میدونید جواب بدین ۱ - به نظرتون وایلد وادی با بچه نه ماهه میشه رفت سخت نیست ۲- تفریحاتی که با بچه میشه رفت و خیلی خوش میگذره کجا هاست ۳- قایق زرد هم میشه با بچه رفت ۴-غذای اماده واسه بچه نه ماهه چی اونجا هست که خوب باشه ۵- چند تا فست فود و رستوران خوب بهم معرفی کنید که زیاد گرون نباشه و غذاش خوشمزه باشه
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد .
خواهشا جواب بدین اگه تجربه دیگه ای هم دارین بهم بگین ممنونتون میشم چون تا حالا با بچه مسافرت نکردم
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
وایلد وادی تموم صفاش به اینه که با همسرت بری حسابی سرسره بازی بچه نه ماهه نمیشه برد مگه کسی همراه داشته باشی اونجا کلی رستوران ایرانی هست ما بیشتر مک دوناد و KFC میخوردیم که تو اکثر مراکز خریدش مثل دبی مال و ... شعبه داشتن صحرای سافاری هم با بچه 9 ماهه نمیشه مگه گشت تو صحراش با لندکروز و ... رو حذف کنید که اون هم فایده نداره بقیه جاها مثل گشت تو شهری- مدینه الجمیرا- ساحل- مراکز خرید - دیدن فواره - کاباره تهران - کشتی رو با بچه می تونید برید
اینجا می تونید سوالات پزشکی خودتون در هر زمینه ای رو در اسرع وقت دریافت کنید http://www.madarclub.com/fa/apply/asali64 ضمناً با ثبت نام تو این سایت می تونید از جایزه های نفیسی که هر ماهه بین اعضا تقسیم می کنند بهره مند بشین!!!
2706