2733
2734
عنوان

جفت مشترک دوقلو

3518 بازدید | 17 پست

با سلام من سه قلو باردار بودم ریداکت کردم به دستور پزشک در سونوگرافی های قبل هر سه کیسه آب جدا داشتند و جفت جدا در هفته ۷ و ۱۱و ۱۲  و حتی بعد ریداکت اما امروز در ۱۴ هفتگی رفتم سونو و گفت جفت مشترک دوتا از قلها دارند چرا آن را ریداکت نکرده ....یعنی چی جفت مشترک کیسه جدا چرا تو هفته ۱۴ به من اینو میگن؟هم اینکه الان مشترک هستند؟؟احتمال داره تو هفته های بالا جفت تغییر پیدا کنه و مشترک بشه؟؟؟خیلی وضعیتم خطرناکه؟امکان داره سونو اشتباه کنه؟؟چنسیت مشترکه پس؟یکی رو دید یکی نه.....لطفا مامانا بیاید

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

خوب گلم جفت از اول یدونه برای دوقولوهات خدا گذاشته ولی وضعیتت خطرناک نیست اگه خطری بود دکتر بهت میگفت انشاالله بسلامتی بغلشون کنی

عزیزم پسرکم روزی مرد میشوی جان مادریادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره ی جوانی ام ازتو انتظاری ندارم جز همینطور مرد باشی مردی واقعی🥰❤❤پسرم عاشقتم.... پسر دومم به داخل دلم خوش آمدی امیدوارم سقط نشی😍🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خوب گلم جفت از اول یدونه برای دوقولوهات خدا گذاشته ولی وضعیتت خطرناک نیست اگه خطری بود دکتر بهت میگف ...

خوب چرا تو سونوگرافی های قبلی اصلا نگفته جفت مشترک داشتن هر سه جدا بوده....

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
ریداکت چیه

کاهش یه قل برای جلوگیری از عوارض‌....

تا اونجا که من می‌دونم جفت مشترک یعنی دوقلوی همسان

کیسشون جداست واقعا من موندم هنگم‌.....

اگر با پزشکای خوب مشورت کردی ک تشخیص ریداکت دادن بهتر بود گوش میکردی دکتر زینعلی متخصص ژنتیکه و خیل ...

دارو تهران نبودم که

دارو تهران نبودم که

اسم داروتو میگی؟

الان ک دیگه گذشته.جفت مشترکم یعنی دو قل کاملا همسان میشن

نگرانی نداشته باش.با استرس کارو بدتر نکن

مراقب باش تا بارداریت برسه اقلا ب ۷ماه

اگر خونریزی دیدی بلافاصله پیگیری کن.حتی هماتوم کوچیک هم ممکنه منجر ب سقط قل ها بشه

پله های خیلی بلند رو با احتیاط برو

توکل بر خدا

آخخخ ک زمین بدجور گرده ، آدم نماها!!!
اسم داروتو میگی؟ الان ک دیگه گذشته.جفت مشترکم یعنی دو قل کاملا همسان میشن نگرانی نداشته باش.با ...

لنترزول کلومفین آمپول تقویت تخمک و آمپول رهاسازی....

سلام عزیزم

منم دوقلو باردارم

اگر دوست داشتی به تاپیک اخرم سر بزن تا این ایام رو باهم باشیم.

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
2706