2737
2734

پیرزن به من گفت چرا اون عکس رو اونجوری نگاه می کنی گفتم اون عکس چه نسبتی با شما داره گفت صاحب اون عکس با پسرای من تو جبهه همرزم بود اون پسرم که تو عکسه مجرد بود ولی این پسرم (همون مرد۵۷,۵۸ ساله)زن و بچه داشت اون شهید شد این زنده موند اون دوستشون هم جانباز شده بود تا پارسال پسرم دنبالش می گشت پارسال خونه شو پیدا کردیم گفتند که پارسال شهید شده (در حالی که بابام اصلا جانباز نبود فقط دو سال جبهه رفته بود)گفتم صاحب اون عکس بابای منه اون بعد از مرگ مادرم از غصه زیاد سکته کرد چند ماه زمین گیر بود بعد فوت کرد شهید نشده، پیر زنه گفت نه به خدا اون شهید شده ما رفتیم پیگیری کردیم گفتند شهید شده حالا نمی دونم از غذای سالگردش به کسی که واقعا احتیاج داشت رسید یا خدا خواست که با اون خواب قلب من آروم بشه خلاصه بعد از اون خواب کلی آروم شدم

الحمدلله ربِّ العالمین،خدایا تقدیر فرزندانم را زیبا بنویس و آنها رو خوشبخت و عاقبت بخیر بفرما تا من از ته دل بخندم.مهربان پروردگارم!مرا از جانب آنها مورد آزمایش قرار نده.و عاقبتِ تمامِ فرزندانِ این سرزمین را بخیر بفرما.آمین یارب العالمین.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا از عکس اون شهید که تو خواب عکسش زیر عکس بابام بود بگم من اومدم تو اینترنت سرچ کردم شهدای چشم رنگی،یا شهدای تو سردشت شهید شدند چیزی شبیه به اون پیدا نکردم خلاصه فکرم خیلی مشغولِ اون شهید بود تا اینکه یه روز داشتیم از تو جاده قم برمی گشتیم تهران،که روی یه پل بزرگراه عکس ده بیست تا شهید رو زده بودن من همینجوری داشتم نگاه می کردم بیشتر عکسای اون شهدا رو می شناختم یکیش رو که نگاه کردم از تعجب چشام لوچ شد همون بود، به همسرم گفتم اون شهید اسمش چیه گفت فکر کنم شهید زین الدین هستند باورتون نمیشه اسمشونو سرچ کردم رفتم رو عکس شهید، دقیقا همون عکسی بود که تو خواب دیده بودم و تو مسیر جادهٔ سردشت شهید شده بود اصلا باورم نمیشد و به همین دلیل یقینم به این خواب بیشتر شد

الحمدلله ربِّ العالمین،خدایا تقدیر فرزندانم را زیبا بنویس و آنها رو خوشبخت و عاقبت بخیر بفرما تا من از ته دل بخندم.مهربان پروردگارم!مرا از جانب آنها مورد آزمایش قرار نده.و عاقبتِ تمامِ فرزندانِ این سرزمین را بخیر بفرما.آمین یارب العالمین.

منم یه سوال دارم اگه کسی میدونه جوابمو بده چرابعضی اموات به خوابمون نمیان؟

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
2731

بابام خیلی اجیمو اذیت میکرد من بچه بودم اجیم رفت سرقبر بابابزرگم گفت ب پسرت ک بابامونه  بگو اذیتم نکنه شب بابابزرگم اومد تو خواب بابام گفت دخترتو اذیت نکن گناه داره بعد بابام تا چند روز مهدبون بود دوباره شروع کرد به اذیت و توهین کاش حداقل حرمت نگه میداشت بابام

در جامعه ای که حقیقت آزاد نیست آزادی هم حقیقت ندارد ...

این سوال منم هست

حالا از عکس اون شهید که تو خواب عکسش زیر عکس بابام بود بگم من اومدم تو اینترنت سرچ کردم شهدای چشم رن ...

موهای تنم سیخ شد😳

خدا بیامرزه همشونو

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
موهای تنم سیخ شد😳 خدا بیامرزه همشونو

خدا همه اموات رو بیامرزه

2738

این تاپیک جدید دیدم وتاصفحه ۶۵ خوندم عالی بود تصمیم دارم همشوبخونم

پدرمن هفت ساله ازاین دنیارفتن آدم خوبی بود آخرای عمرش چندین سال دراثر سکته مغزی فلج شده بود وزمین گیر خیلی عوض شده بود بخاطرمریضی وخونه نشینیش عین بچهای کوچک بهانه گیرشده بود وخیلی ما اذیت میشدیم گاهی خیلی خسته میشدم وسرش دادمیزدم خدامنوببخشه بعدمرگش من خیلی عذاب وجدان گرفتم ومیگفتم ای کاش هیچوقت بابامواذیت نکرده بودم وسرش دادنمیزدم براش قرآن میخوندم دعا زیارت عاشورا وهر روز بیادش بودم حلالم کنه ی شب بخوابم اومد بای لباس زیبا ب رنگ قهوه‌ای  وی امامه ب رنگ سبز عین سیدآ گفت من حلالت کردم بخشیدمت 

یبارم مادرم میگفت خوابش دیدم وگفته این دخترم همیشه برای من پیام میفرسته وبیادمه  مادرم میگفت منظورش همین قرآن ودعا بوده چندوقتی هست خیلی دلم میخواد بازخوابشوببینم ولی نمیاد لطفا ی صلوات برای شادی روح پدرم بفرستین ممنون میشم

✍مرحوم آیت اللَّه حائری نوشته اند: از پدرم نقل شده که ایشان می‌فرمود: زمانی که در کربلا اشتغال به تحصیل داشتم، در عالم خواب کسی مرا به اسم صدا زد و گفت: شب جمعه خواهی مرد. من خوابی را که دیده بودم فراموش کردم، تا آنکه روز پنجشنبه نهار را در یکی از باغات کربلا با رفقا خوردیم؛ در آنجا تب کردم وغش نمودم - به نظر می‌رسید همان مالاریای شدید توام با غشوه بوده است - رفقا مرا در همان حال به منزل می‌آورند و تحویل می‌دهند. 

من که در حال غشوه بودم، متوجه شدم که برای گرفتن جانم یک یا دو نفر کنارم قرار دارند. در دلم متوسّل به حضرت ابی عبداللَّه الحسین - علیه و علی آبائه و ابنائه الطاهرین السلام و الصلاة - شدم و عرض کردم که از مردن حرفی ندارم و بالاخره باید بروم، ولی الآن دستم خالی است. شما از خدا بخواهید که عمری به من بدهد تا عملی انجام دهم. 

پس از این توسّل شخصی از طرف حضرت آمد و گفت: امام علیه السلام می‌فرمایند: من برای تأخیرمرگش دعا کردم و مستجاب شد؛ مأمور قبض روح برگشت و من از حالت غشوه به هوش آمدم. 

این جریان را مرحوم آیةاللَّه اراکی نیز به سند صحیح از مرحوم حاج آقا مصطفی فرید اراکی نقل کرده، و در مجله حوزه به چاپ رسیده است. در نقل مرحوم اراکی چنین آمده است: 

حال احتضار دست می‌دهد، می‌بیند که سقف شکافته شد و دو نفر از سقف فرود آمدند. می‌فهمد که اینان اعوان ملک الموت هستند و برای قبض روح او آمده اند، پائین پا می‌نشینند تا از پا قبض روح کنند، تا آنجا که بعد از توسل می‌بیند باز سقف شکافته شد و یک نفر آمد و به آنان گفت: آقا فرمودند: تمدید شد، دست بردارید. بعد از رفتن آنها حالش یک قدری بهتر می‌شود. پارچه ای را که رویش انداخته بودند کنار می‌زنند، عیالش بالای سرش گریه می‌کرده، ناگهان صدایش بلند می‌شود که زنده شد، زنده شد.... 

مرحوم آقای اراکی بعداً فرمود: بقای او مثل حدوث او خارق العاده بوده است؛ من گمان می‌کنم این حوزه علمیه با توجه حضرت ابا عبداللّه علیه السلام است، زیرا ایشان گفته بود دستم خالی است، ذخیره آخرت ندارم، امیدوارم شما تمدید نمائید تا ذخیره ای تهیه کنم؛ ذخیره اش همین اقامه حوزه علمیه قم بوده است. من گمان می‌کنم این حوزه علمیه از برکت نظر اباعبداللَّه علیه السلام است و کسی نمی تواند آن را منحل کند. 

مرحوم آقای حائری چنین نتیجه گرفته است که اینها به حسب ظاهر صحنه سازی خداوند متعال است که یک مؤمنی را برای خدمت آماده نماید، آن هم با توجه به اولیاواستشفاع به آنها که انسان را از خود خواهی دورمی‌کند. و ممکن است که ایشان را برای تاسیس حوزه علمیه قم آماده کردند که متجاوز از هزار سال قبل حضرت ابی عبداللَّه الصادق علیه السلام خبر داده است والان بهترین حوزه علمیه جهان تشیع است و متجاوز از ده هزار نفر دارد.

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

۱.امواتی که جاشون خیلی خوبه مثلا علامه بحرالعلوم خواب هیچکس تاحالا نیومده

۲.امواتی که خیللللی گرفتارند 

۳.امواتی که خیلی وقته از زمان فوتشون گذشته و دیگه تعلق خاطر به این دنیا ندارن

برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستید لطفا
۱.امواتی که جاشون خیلی خوبه مثلا علامه بحرالعلوم خواب هیچکس تاحالا نیومده ۲.امواتی که خیللللی گرفتا ...

سلام

امضاتون 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ✨️🌿

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم✨️🌿 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
عزیزم چرا از اسلامی نمیگی که اومد جلو زنده به گور شدن دختران رو گرفت ؟؟ از اسلامی که گفت زن کالای جن ...

سلام

من در یک تاپیک بخشی از پیام شما رو ارسال کردم 

البته نام کاربریتون تگ کردم فکر کنم تگ نشد 🌸

یک کاربر سوال داشتند راضی باشید

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
سلام نمیدونم از دیشب تا حالا صفحه به صفحه ی تاپیکو خوندم موفق نشودم به اخرشم برسم ..... دلم خواس ...

از ظهور امام زمان چه چیزایی دیدی؟

بیچاره اون که حرم رو ندیده...بیچاره تر اون که دید کربلاتو  
2706