2737
2739
خانومای خوشگل و با سلیقه بندر عباسی: سالن زیبایی دختر مشرقی بهترین و با کیفیت ترین خدمات آرایش و زیبایی رو با قیمت مناسب به شما ارایه میکنه... ابرو کار ماهر برای ترمیم و فرم دهی ابروی شما پاکسازی پوست با بهترین مواد و به صورت تخصصی اپیلاسیون و وکس بدن با بهترین مواد و مناسب ترین قیمت ارایه خدمات رنگ و مش و صافی و فر با تعیین وقت قبلی و بهترین مواد قابل توجه دانشجوهای عزیز:ارائه کلیه خدمات روزهای شنبه برای دانشجوهای گل با تخفیف ویژه است. برای تعین وقت اپیلاسیون:09193130720 برای بقیه موارد:09373530923خانم رسولی خوشحال میشیم ببینیمتون.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
سلام .من رفتم ارایشگاه پروانه واسه هاشور ابرو .یعنی واقعا گند زد به ابروم خودش واسم مدل کشید هرچی بهش اصرار کردم و عکس تو گوشیم نشون دادم گفتم این مدلی میخوام بازم حرف خودشو میزد و ... با دستگاه قدیمی واسم هاشور زده و باور نمیکنین چقد درد کشیدم زیر دستش حتی یه پماد نزد واسم و... خلاصه خیلی ازش بدم اومد الانم مجبورم با کرم پودر بپوشونم و خودم با سایه ابرو بکشم . خیلی پشیمونم گفت بعد یه سال میره ولی الان دوسال شده و این گندکاریش هنوز مونده میترسم برم لیزر شاید زخم شه 😢