2733
2734
عنوان

با مربای کپک زده چکار کنم؟

28556 بازدید | 15 پست
امروز دیدم سه تا لکه خیلی کوچک سفید روی مربای انجیرم پیدا شده و چون مامانم خودش این مربا رو درست کرده بود و بهم داده بود خجالت میکشم زنگ بزنم از خودش بپرسم. میشه راهنماییم کنید؟
باید بجوشونمش؟ یا اینکه قسمتهای کپک زده رو جدا کنم درست میشه؟
مامان منم بهم مربای هویج داده بود دیدم کپک زده بهش گفتم
یه روز که پیشم بود کپکش رو با قاشق برداشت
بعد مربا رو ریخت توی قابلمه و جوشوند و یه ذره بهش آبلمیو زد
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرتون قسمتهای آلودش رو جدا کنم و بذارم فریزر بهتر نیست؟ آخه دائم مصرف نمی کنم.
در ظرفش وکیومه اصلا تبادل هوا با بیرون نداره.
دلم نمیاد بریزمش دور. سه تا لکه خیلی کوچیک به شعاع 3-4 میلی متر داره.
2731
2740
فکر نکنم عزیزم
مال من که خوب شد گذاشتم تو فریگوور تو یخچال
نشنیده بودم قارچ رو
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
کپک زدن مربا

بکی از دلایل کپک زدن مربا آن است که کاملاً پخته نشده است. اگر مربای شما کپک زده یک لایه از روی آن را با قاشق بردارید. و بقیه مربارا دوباره بپزید. هنگام تهیه مربا، از قاشق چوبی استفاده کنید.

http://www.persianv.com/home/024908.php
http://vista.ir/article/3252/%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D9%BE%DA%A9-%D9%85%DB%8C-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D8%9F
2706