2733
2734

سلام خانوما لطفا یه چاره ای بیندیشین واسم .من ک درمانده شدم 😓این هفته ک میاد من باید برم تهران برا کاری . ازین طرف برف و کولاک و یخبندان .نمیدونم میشه افتاد توو جاده و ده دوازده ساعت با اتوبوس رفت تا تهران ؟ از آزادراه تبریز_زنجان باید بگذریم.کیا رفتن توو این هوا ؟ مشکلی براشون پیش نیومد ؟؟ یه گروهی توو تلگرام بود ک رانندگان ماشینای سنگین ک دائم باید توو راه باشن,میان از وضعیت جاده ها و هوا میگن .من الان پیداش نمیکنم . اون اگه بود میتونستم جویا بشم ک جاده وضعیتش در چه شرایطیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
زنگ بزنید راهداری بپرسید 

من شش روز دیگه باید برم دکتر وقت دکتر دارم. اگه اون گروه ک اکثرا رانندگان ماشین بزرگ توش عضو هستن رو پیدا میکردم ازخودشون میپرسیدم راه چطور بود 😓 شما سراغ ندارین ؟

ماهم میخوایم بریم زنجان دکتر اما جاده خرابه 

اره منم وقت دکتر دارم ضروریه 😢 شما کنسلش میکنید؟ حالا من پنجشنبه ک باید راهی بشم یه روز قبلش برف میباره توو پیشبینی هواشناسی خوندم . نمیشه موکولش کنم یه روز دیگه. پیش بینی هارو نگا میکنم میبینم دیگه تا عید بارندگی هست حتی ب مراتب بیشتر و سنگینتر 😢 

اره منم وقت دکتر دارم ضروریه 😢 شما کنسلش میکنید؟ حالا من پنجشنبه ک باید راهی بشم یه روز قبلش برف می ...

ما قرار بود شنبه بریم که کنسل شد اما فردا میریم الان هوا آفتابی هست

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2740

خواهر من روز دوشنبه اومده ولی جاده وحشتناک بود امروزم بعداز ظهر میخوان برگردن، تهران فعلا خبری نیست فقط باد سرده بازم روزی ک میخواین راه بیفتین بیاین از راهداری بپرسین 

بی عشق سر مکن که دلت پیر می شود❤ᥬ🥰᭄ ᥬ😍᭄ ‏ﷺ،،💖ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ 💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺ 💖ﷺﷺ 💖ﷺ 💖