2737
2739
سلام به همه دوستای خوبم بخاطر خدا اگه روانشناس یا مشاور خوب کودک میشناسید اسم و شمارش رو برام بزارید . پسرم چند شبه خواب نداره ، تا چشماشو میبنده با جیغ از خواب میپره . از تاریکی به شدت ترسیده ، تا صبح باید تمام چراغهای خونه رو روشن بزارم ، بازم تا صبح بیداره و گریه میکنه و میگه میترسه، از غروب دیگه تو اتاقش نمیره ، همش میگه میترسم . بچم داره از بین میره ، تورو خدا کمکم کنید .
من میخوام پس میتونم
بچم شب که میشه از ترس تب میکنه ، این چند روزم که هیچ دکتری نبود ، دکتر خودشم رفته بود مسافرت که باهاش مشورت کنم . دوستای گلم ممنون میشم اگه کمکم کنید . یا اگر مورد مشابه ای رو دیده باشید راهنماییم کنید .
من میخوام پس میتونم
مرکز فرزندان برتر... مشاور خانم رجبی فرد بعد از جلسه با والدین ، اگر لازم باشه از طریق باز ی درمانی خیلی مشکلات بچه ها رو خوب حل می کنه... http://www.farzandanebartar.com/%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%85%D8%A7.html
Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

[QUOTE=42648297]روان شناس کودک خانم دکتر انوشیروانی  حرف نداره تو این مطب کار میکنه:44056338 بیش فعالی و وسواس ...

من بعد از دكترانوشيرواني رفتم مركز تخصصيشون كه شمارش ٤٤٠٢٥٠٨٦ بود دكتراي ديگه هم همينقدر خوب بودن 

سلام دوستان

اخیرا شنیدم خانم دکتر ساداتی نوروفیدبک هم اوردن واقعاً عالیه برا اضطراب ، بیش فعالی، و خیلی اختلالات دیگه برا کودکان و بزرگسالان عالیه چون ایشون به کارش مسلط هست و انواع کارگاه های روانشناسی و نوروفیدبک در دانشگاه علامه برگزار میکنه 

مخصوصا نوروفیدبک برا درمان اختلالات کودکان بینظیره  و سریع  درمان میشه

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸شماره خانم دکتره برا هماهنگی کلینیک شهرآرا ۸۸۲۶۷۰۴۰