2737
2739
سلام . من الان هفته 16 هستم. تو این هفته ها چند بار شده که زیردلم انگاری سنگی گیرکرده باشه سفت میشه و بعد از چند دقیقه خودش ول میشه. یه بار سمت چپه یه بار سمت راست، جاش عوض می شه
دکتر میگه نشونه انقباض رحمیه و می تونه خطرناک باشه، قرص ایزوپرین داده برای وقتی که دوباره سفت بشه .
شما هم این حالتو داشتین آیا؟ خودم فکر می کنم نی نی خودشو سفت می کنه مثلا وقتی سردشه یا اینکه حالت قولنج شکمم باشه...
نظر شما ها چیه ؟ شما تجربه داشتین ؟؟؟ چیکار کنم ؟ خیلی نگرانم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سونو هام رو هم همش رو رفتم و خداروشکر مشکلی نبوده.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگه سفت میشه انقباضه. من نزدیک زایمان و روز زایمان اینجوری بودم. روز زایمان در فواصل منظم.
نگران نباش داروهاتو مصرف کن از انقباض جلوگیری میکنه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2742
ختم 124هزار صلوات در روز شهادت امام رضا برای شفای می می ناز عزیز. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=686961&PageNumber=7
چه انتظار عجیبی!
عجیب تر که چه آسان نبودنت شده عادت!
چه کودکانه سپردیم دل به بازی قسمت!
چه بی خیال نشستیم! چه کوششی! چه وفایی!
فقط نشستیم و گفتیم:خدا کند که بیایی!
2738