2737
2739
منم ماه پیش رفتم دادم....8پری رفتم عکس.....نزدیکی نداشته باش...
قبلش دفع داشته باش چون گاهی ممکنه شکمت اگه پرباشه عکس واضح نشون نده..
دکتربه من گفت این ماهی که عکس گرفتی اقدام نکنم چون ممکنه عفونت بگیری...ازماهه بعدش برو اقدام
یه دوش آب گرم...یه لباس راحت...یه موسیقی ملایم....یه چای تازه دم...به درک که خیلی ازمشکلات حل نمیشه....
این سوال منم هست جواب بدین لطفا
یوسف میدانست که تمام درها بسته هستند اما به خاطر خدابسوی درهای بسته دوید و تمام درها برویش باز شداگر تمام درهای دنیا برویت بسته بود, بدو, چون خدای تو یوسف یکی هست !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مریم بستگی به دکترداره...بعضی ازدکترها اجازه اقدام میدن...نمونه اش رفیقم...
اگه بهت قرص داده پس بخورش وبعدش اقدام کن.....مهم 2.3روز بعده عکسه که اقدام نداشته باشی
یه دوش آب گرم...یه لباس راحت...یه موسیقی ملایم....یه چای تازه دم...به درک که خیلی ازمشکلات حل نمیشه....
2740
مامان نیما من که اصلا درد نداشتم.....اتفاقا برای من مث درده پری بود ولییییییی خیلی خیلی کمتر.....

اصلا بزرگش نکنین لطفا....

وقتی میخواید مامان شید این دردا چیزی نیست واستون
مریم جون من لوله سمت چپم گرفتگی داشت که توعکس باز شد....دردش دقیقا مث پری بود...
ولی من قبلش شیاف گذاشتم
2706