2733
2734
عنوان

امشب از خودم بی زار شدم

1516 بازدید | 8 پست
با همسرم دعوامون شد و پسرم که 15 ماهشه خیلی خیلی ترسید اخرم با ترس خوابش برد تو اتاق که گریه می کردم رفته لیوان اب اورده برام عادت داره گاهی از رو زمین چیزی بر داره بذار تو دهنش رفته دو تا لپه از رو زمین برداشته یکی رو گذاشت دهن من یک هم دهن خودش اخر م با ترس خوابید بچه طفل معصومم از خودم بدم اومده
عادت میکنی خخخ
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ناراحتی فایده نداره دیگه پیش اومده...امادیگه جلوی بچه هیچ وقت دعوانکنید... یه چیزی خواهرانه میگم تاآخرعمرت آویزه گوشت کن اگر دوست داری بچت تا آخرعمرت به تو وهمسرت تو همه شرایط احترام بذاره یادبگیرید هیچ وقت جلوش دعوانکنید بخدا جدی میگم خیلی تاثیر داره...متاسفانه خیلی راحت بعضی زن وشوهرها بی احترامی ودعوا وفحش میدن بعد توقع دارن بچه بهشون احترام بذاره...البته منظورم شما نیستید من نمیدونم دعواتون در چه حد بود اما از حرفت مشخص بود که گفتین بچتون خیلی ترسید!
2740