2733
2739
دوستاى خوبم اومدم سفر ایران نیستم نى نى 7.5 ماهم 3 روز پیش کلى بالا اورد فکر کردم تو دادن غذاى کمکى زیاده روى کردم چون صبحش یه زرده تخم مرغ باکره خورده بود منم دیگه بهش غذا ندادم تا شباما صبح روز بعد دوباره بلا فاصله بعد از خواب بالااورداما تو این دو روز شکمش طبیعى کار کرد نه اسهال داشت و نه مشکل خاصى داشت اما من بازم بهش غذا ندادم و فقط شیر خودم رو خورد تا شب روز بعد هم اصلا بالا نیورد و من تو دونوبت سوپ رقیق بهش دادم اما امروز صبح دوباره بلافاصله بعد از اینکه از خواب بیدار شد استفراغ کرد به نظرمیاد شکمش هم خیلی نفخ داره تو رو خدا اگر میتونید کمکم کنید یا تجربه ای دارید بگید تو این مملکت غریب خیلى استرس دارم
سلام عرق نعناونبات بهش بده
خدایا دوستت دارم که وقتی حالم بده و دلم گرفته...یه خبر خوبی از خوشحالی یه آدم(هر جای دنیا که باشه،حتی اگه نشناسمش) برام میفرستی و بهم نشون میدی که هنوز آدما رو دوست داری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
شایدم سرما خوردگی هم داشته با تخم مرغ این جوری شده!ولی هرچی باشه اصلا نگرانی نداره!
اونایی که گفتم انجامش هیچ ضرر نداره انجام بده خوب نشد ا فردا برو دکتر!
بچه همینه!با یه غوره سردیش میشه با یه مویز گرمی!
بهش شربت گریپ میکسچر بده
البته اون هم عرق نعنا هستش ولی اسانسش هست
یک قاشق چای خوری و خودت هم مراقب غذا خوردنت باش
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
2706