2733
2739
عنوان

مشکلات من با پسر 8 ساله ام

906 بازدید | 6 پست
سلام دوستان من یک پسر 8 ساله دارم که امسال کلاس دوم میره. پسرم از ابتدا بچه ی سختی بود سخت می خوابید سخت لذت می برد الانم همینطوره همش شاکیه کم لذت می بره همش توقع داره هر چیزی براش میگیرم نهایت یک ساعت خوشحاله بعد دوباره عصبانیه. خیلی نگرانم از اینکه نمی تونه از چیزهایی که داره لذت ببره و همش غصه می خوره کلا خیلی بداخلاقه. چیکار گنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت چه طور زنی هستی؟ سرحال و شادی؟ شما هم تو لاک خودت یا دنبال کارای خودت نباش همش. تفریحات دو نفره یا با باباش سه نفره داشته باشین
تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2742
تو خانوادتون آدمه بی تفاوت و سرد ندارید که به اون کشیده باشه؟؟؟ داداش من آدمه بی تفاوتیه جلوه هم تقریبا اخلاقای اونو به ارث برده.یه چیزی براش میخرم خودم کلی ذوق میکنم ولی اون واکنشی نشون نمیده
دانش حقیقی این است: همه بدانیم که نادانیم.سقراط http://iranam.blog.ir
سلام عزیزم،پسر منم هشت سالشه ،کلا بچه ی شادیه ولی خوب دیگه یواش یواش دارن بزرگ میشن،نباید انتظار داشته باشیم مثل دو سال پیش باشن وقتی براشون چیزی میخریم دیگه یه کم ذوق کردنهاشون کمتر شده،بزرگتر فکر میکنن.نمیدونم پسرت چقدر بداخلاقی میکنه،ولی تا حدیش طبیعیه،پسر منم وقتی حوصله اش سر رفته باشه یا بخواییم بریم خرید یا قرار باشه تکالیفش رو شروع کنه به انجام دادن بداخلاقی میکنه،ولی بعدش بهتر میشه.رفتار خودتون هم خیلی مهمه،یه روز از صبح شاد باش ،باهاش بازی کن،سر به سرش بذار ببین بهتر میشه