2733
2734
بیان از بارداری دومتون بگین از استرسهاتون از اینکه چقدر استراحت داشتین و دفعه دوم چه کارهایی کردین که دفعه اول انجام ندادین.الان نینی هاتون چند وقته ان.
خوشبختی یافتنی نیست ساختنی است از زندگیت لذت ببر حتی اگه چیز با ارزشی از دست دادی
من یکی که برام شده مثل یه آرزوی محال انگار فقط تو خواب میتونم بچمو بغل کنم هر روز یه مشکل تازه دارم
خوشبختی یافتنی نیست ساختنی است از زندگیت لذت ببر حتی اگه چیز با ارزشی از دست دادی
تا یه ذره درد از اسنترس میمیرم سرکلاژ هم کردم ولی چون هفته 12یه خورده دهانه رحم باز بود خیلی میترسم سرکار هم مجبورم برم یه هماتوم کوچولو هم دارم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
نمیدونم دیشب درد داشستم اصلا هر دفعه یجوره امروز باز میرم سونو ببینم بچم چیه اینقدر اذیت میکنه
2740
کاملا درکت میکنم و میفهمم چی میگی این استرس ها و نگرانی ها تاحدی طبیعیه چون ما یه تجربه تلخ داشتیم ولی سعی کن به چیزهای مثبت فکر کنی و ارامش داشته باشی تا نی نی اذیت نشه مطمئن باش اینبار نی نی رو صحیح وسالم بغل میگیری الان باید فقط و فقط استراحت داشته باشی هیچ به اندازه استراحت نمیتونه بهت کمک کنه من اگه استراحتی که اینبار داشتم رو دفعه قبل داشتم هیچ وقت اون اتفاق نمی افتاد
***الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم***
ممنون عزیزم دخترم دیروز پنج ماهش تموم شد بچه داری خیلی خوبه فقط حسابی انرژی تو میگیره و سرتو شلوغ میکنه الان حسابی استراحت کن که بعد از دنیا اومدن نی نی حسابی انرژی داشته باشی
نگران نباش منم بعضی اوقات درد داشتم فکر کنم از فکر و خیال و نگرانی زیادی بود ولی بازم احتیاط کن و همه درد هارو جدی بگیر اگه خیلی خوب استراحت کنی مطمئن باش چیزی نمیشه توکل کن به خدا و هر روز قران بخون بهت ارامش میده ایشالا نی نی سالم باشه و همون جنسیتی باشه که دوست داری
منم بارداری قبلی زایمان زودرس گرفتم و جنین از دستم رفت. این سری مثل شما سرکلاژ کردم ولی هر روز یه مشکلی واسم پیش میاد سعی می کنم بی خیال باشم ولی نمی شه.با کلکسیونی از دردهای شکمی مواجهم دوستم. در ضمن نقش استراحت جدی بگیر بیشتر از هر چیزی واسه ماها لازمه. ان شالله که بخیر بگذرونیم.
به حکمتش دل بسپار😊
2706