2777
2789
کسی رو می شناسین بچه ها.تو بزرگسالی تا چند سالگی زنده می مونن؟؟؟خیلی ناراحتم بچه ها.کمک کنین
خیلی وقتا بهم گفتن چرا میخندی
بگو ما هم بخندیم ...
اما هرگز نگفتن چرا غصه میخوری
بگو ما هم بخوریم ...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته اون چندتامشکل باهم داشت مثلایکی ازذگ های قلبش هم گرفته بودرنگ بچه سیاه بودمثل چادرمشکی چون خون راحت رفتامدنمیکرد
تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
صادقانه بگم از استرس و ناراحتی باید دور باشن دختر خاله من تو 32 سالگی به صورت ناگهانی به رحمت خدا رفت چون کسی خبر نداشت با اینکه خاستگار داشت به همه جواب رد میداد و دختر عموی گوهش وقتی نامزد گرفت زنگ زد بهش کلی حرفای بد بهش زد که تو ترشیدیو این حرفا اینم بعد دو ماه مرد بیچاره داغش هنوز به دلمونه نفرینه که پشت دختر عموشه ایشالله سیاه بخت بشه من باشم ببینم
عزیزم من دو سال پیش قلب درد شدید گرفتم رفتم بیمارستان اکو و ازمایش و... انجام دادن اخرش دکتر گفت افتادگی دریچه میترال داری به خاطر همینه که درد داشتی اما یه از بچگی به طور مادرزادی تو قلبت بوده که که خودش درمان شده و الان هیچ مشکلی نداری چندتا قرص که یکیشم واسه تپش قلب بود بهم داد الانم سی سالمه و باردارم هیچ مشکلی هم ندارم ولی جالب اینجاست که بچگی هام هیچمس نفهمید قلبم مشکل داره درصورتی که نفس تنگی زیادی داشتم... نمیدونم والا چه جوری بوده
2801