2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرزانه جان امیدوارم هر کاری میکنین موفق باشین اما به ناراحتی گردن شوهرتم فکر کن این مغازه که میگی خوبه عالیه اما شوهر نباید چیز سنگین بلند کنه

*ببین عزیزم تو گوگل بزن انجمن میلیلاردهای آینده خیلی بهت کمک میکنه هم تو این کار هم کلی ایده هست*

میتونین تو همون مغازه کارا بکنین با یه پرده کارگاه از قسمت فروش جدا کنین درامدش خوبه فقط اول تحقیق میدانی کامل کنین بیگدار به اب نزنید از اینجا مونده از اونجا رونده شین اصلا میتونی چنذ تا خانم استخدام کنی تو خونه کار کنن بعد تبلیغات کنی خونگی تمیز بهداشتی قبول سفارش.... . وببری دم مغازه ها بفروشی. ببرین دم خونه با پیک

هر چی بگی نگی تو این مغازهها هست

سبزی سرخ شده. فریز شده. نیمه یخی
سیب زمینی خلال و نیمه سرخ شده. پیاز داغ. لوبیا سبز خرد شده.
ترشی های مختلف شور
بادمجان تنوری. بادمجون سرخ شده
.
.
.
هر چی که فکر کنی

یه سر به انجمن بزن

***عکس از آشپزخونه های ایرونی*** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=895639&PageNumber=1 آموزش آپلود عکس و قرار دادن مستقیم عکس تو تاپیک http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=913171 ***
2731

سلام بچه ها من دوساله ساخت صابونهای درمانی یاد گرفتم واسه صورت و درامدمم خیلی خوبه الان

میخاستم اموزش بدم الان واسه کسایی که فقط همشهریم نیستن چون تو شهر خودم رقیب نمیخام  

هممیتونید تو خونه انجام بدید هم یه کارگاه یا مغازه

ساخت کرم و لوسیون و رزلبای گیاهی هم بلدم

این شمارمه کسی خواست تلگرامم دارم

09306311400

عزیزم تو این اوضاع بنظرم مغازه های خوراکی خیلی خوبه هرچیزی ک مردم نیاز داشته باشن و مجبور باشن برای مصرف روزانه استفاده کنن بهترینشم دیگه مواد غذایی 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
اگه فروشندگی کنیم چی بفروشیم؟ نوشت افزار یا پوشاک یا...؟

به نظر من فروشندگی از کارمندی سختتره!

فروشندگی هم تایم کاریت خیلی زیاده هم اینکه باید بشینی تا مشتری بیاد اخر ماه باید حواست به چک قرض قوله هاتم باشه 

اگه مواد مصرفی و خوراکیم باشه باید هی حرص بخوری که خراب نشن تاریخشون نگذره و...

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.
ما نصف راهییم نه ما بیشتر از خود بازار تبریز راسته بازار می خریم بعد طبقه بالای امت و شمس هم خرید می ...

ما دهه هفتاد تبریز زندگی کردیم

میدان جهاد...

خونه های سازمانی نظامیاش. گفتی نصف راه یاد اونجا افتادم یادش بخیر

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

آشپز خونه یا رستوران غذاهای سنتی بزن

غذاهایی رو انتخاب کن که رستورانهای دیگه ندارن نه جوجه و کباب و زرشک پلو با مرغ

ای گم شده در رویا     جادو کن و پیدا شو              من تشنه دیدارم     آغوش محیا شو
کار دیگه تو این مایه ها سراغ ندارین؟

سبزی خالی نه درکنارش انواع پیاز وسیر سرخ شده و آبغوره وآبلیمووآب انارم باشه خوبه باترشی های خونگی فوق العادست

من توشهرمون یه زوج میشناسم ی مغازه کوچیک دارن ازینچیزامیفروشن خوشم میاددوتایی کارمیکنن

فرزانه مااجاره نمیدیم مغازه مال خودمونه ماهیانه حدود سه میلیون برامون میمونه البته نزدیک عید و غیره ...

سلام عزیزم خوبی.. میشه راهنمایی م کنی کدوم جنس ها خوبن و چقدر سرمایه میخاد برا کار روسری؟؟؟ من همسرم اجازه نمیده برم تو کار آرایشگری و ادامه تحصیل با ی بچه تو خونه واقعا خسته میشم و دلم زده میشه از خونه موندن ولی. ب اینکار راضی هس مغازه هم میتونم اجاره یا رهن کنم دستت درد نکنه 😘🙏

2706