2733
2739
عنوان

خواستگاری

170 بازدید | 14 پست

بچه ها یکی از دوستام از یه پسری خوشش میاد زده به سرش میخواد بره خواستگاری کنه از پسره😐

بعد به من زنگ زده گفته به نظرت چجوری خواستگاری کنم و احساسمو بگم 

نظر شما چیه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 خواستگاری دخترونههه دیگه چیه ؟!

نمی دونم والا 

نزدیک یک ساله پسره رو دوست داره و دوست عادی و همکارن 

الان میگه دیگه نمیتونم تحمل کنم اون هیچی نمیگه من میخوام تکلیفم مشخص بشه و حرفشو بندازم وسط 

2738

خب یاباهاش قراربذاره یااگه ایدی یاشماره ازش داره راجع به احساسش بگه نمی دونم چجوری ولی یه جوری باشه که عزت نفس خودشوازبین نره زرتی هم نگه خواستگاری احساسشوبگه وازش بپرسه نظرش چیه باهاش چندوقت تورابطه باشه بستگی به جنبه ی پسره هم داره به دوستتم بگوخوپشوواسه هرجوابی اماده کنه

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!
دوستت احساس نمیکنه اگه پسره قبول نکرد باخاک یکسان میشه؟ اصلا غروری دیگه واسه دوستت میمونه؟

همه اینا رو بهش گفتم 

خودشم قبول داره ولی نمیتونه دلشو قانع کنه 

از طرفی پسره هم رفتاراش عجیبه 

هرچند که اگر قبول هم بکنه تا اخر عمر ی منتی بالاسرش هست 

ب یه نفر بگه اونو بهش پیشنهاد بدن ولی نگن دوست داره

بعد یه مدت دید بخاری ازش نبود بره به یکی از نزدیکا شماره شو بده بگه من دوسش دارم اگ اونم دوست داشت پیام بده بهم....

گذشتمو بخشیدم💫 دوباره جوانه میزنم🌱باطراوت تر، پرقدرت تر🤩💪                                                                         بابغض لبخند بزن🦋 بگذار شیطان سجده کند به عظمت غروری که هرگز نشکست                                                                     تیکر روزیِ ک قرار بترکونممم👩‍⚕️💊
همه اینا رو بهش گفتم  خودشم قبول داره ولی نمیتونه دلشو قانع کنه  از طرفی پسره هم رفتاراش ...

به نظرم اگه ب ازدواج هم منجر بشه فایده نداره. سرکوفت ک بخوره دوستت از ازدواجش پشیمون میشه. ب دوست بگو ب واسطه بگه . واسطه از پسره نظرش رو راجع ب دوستت بپرسه و دوستت رو معرفی کنه

ب یه نفر بگه اونو بهش پیشنهاد بدن ولی نگن دوست داره بعد یه مدت دید بخاری ازش نبود بره به یکی از ...

زده به سیم اخر میخواد یهو بگه بفهمه طرف نظرش چیه

میگه یا ضایع میشم و ی ماه افسردگی میکشم و از سر کارمم میام بیرون یا میگه باشه و همچی درست میشه

حداقل اینجوری هر روز حالم بد نیست که چی میشه و چی نمیشه 

فقط نمیدونه چجوری باید بگه 

زده به سیم اخر میخواد یهو بگه بفهمه طرف نظرش چیه میگه یا ضایع میشم و ی ماه افسردگی میکشم و از سر کا ...

چن سالشههه🤕

گذشتمو بخشیدم💫 دوباره جوانه میزنم🌱باطراوت تر، پرقدرت تر🤩💪                                                                         بابغض لبخند بزن🦋 بگذار شیطان سجده کند به عظمت غروری که هرگز نشکست                                                                     تیکر روزیِ ک قرار بترکونممم👩‍⚕️💊
2706