2737
2739
کانن کیفیتش خیلی خوب بود.البته قبلا تولیدکنندش ژاپن بود ولی الان مال چین و مالزی شده. سونی هم که چینی شده. با این همه کیفیت کدومش بهتره.اگه تجربه ای دارین راهنمایی کنین
دختر زیبای من(پارمیس) 3 آذر 92 دنیای من و پدرش را زیباتر کرد.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سونی من کنون حرفه ای داشتم اصلا راضی نبودم کیفیت عکساش خوب نبود خدا تومنم پولش بعد اخرم بی دلیل دیگه روشم نشد 2 سال پیش سونی گرفتم اتوماتیک عکساش عالی بود بدون هیچ تنظیمی بهترین عکس ها رو میگرفت
2738
راستش عکس های دوربین سونی من با کنون قابل مقایسه نبود هر جا میرفتیم تفریح همه دوستان عکس های دوربین من رو میگرفتن چون بهتر از کنون خودشون بود البته من سونی رو از ایران نخریده بودم
غروب جمعه تو خونه تنهام با ی نینی یک ماه و نیمه توی ی شهر غریب شوهرم رفته به اصطلاح دنبال کاراش.قد ی دنیا دلم گرفته کاش مامان و بابام الان پیشم بودن کاش لااقل نینی یکم بزرگتر بود باهام حرف میزد کاش لااقل بتونم یخوابم
نمیدونم ولی منم دوره دانشجویی هم با سونی عکس گرفتم هم با کنن. ولی کیفیت کنن بهتر بود.البته اون اصل ژاپن بود
دختر زیبای من(پارمیس) 3 آذر 92 دنیای من و پدرش را زیباتر کرد.
2706