2737
2734
خب چه فایده پیام‌نمیده 

همیشه تورابطه سعی کن منطقی باشی وبپذیری اشتباهاتتو وبه 1شرط ک اشتباهاتشوبپذیره .برابری تورابطه بایدباشه ،،ک اذیت نشیدبلحاظ احساسی وسردنشین ازهم..وازیطرف واقعن کسانیکه دوستدارواقعی همن نباید ذ ره ای ناراحتی وکات موقت یادائم بوجودبیاد هیچوقت.. پس صبورباش خونسرد 

کاربر آقا هستم ✋بی احترامی وقضاوت نادرست درشان هیچ مردی نبایدباشه 👌.فقط خداوندخودش شاهدوقضاوت کننده ست. مهربون باشیم هیچی جزخوبی ومهربونی تواین دنیای فانی ارزش نداره.هیچی👌😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ایشالله برگردین بهم😁 یه لحظه از مشخصاتی که دادی فک کردم فرد مد نظرمه روشنت کنم بدبخت نشی😂

ممنون دانشجو تو دانشگاه ما تو آمل هستیم از شهرای مازندرانیم سیاوش نجفی میشناسی؟؟؟؟؟؟

پسری کسی که وقتی نیستی همش استوری میزاره و وقتی یه استوری میزاری دیگه نمیزاره و اولین نفر میبینه چی ...

دوستدارته شدیداا اگ طرف خودتوداری میگی ولی حس میکنم یچیزی شده ک تومقصری واون زده شده ازت ودلخور ..ودوستداره توپیش قدم بشی واسه عذرخاهی چون شایدبشعورش وغرورش برخورده .اینا حدس وگمانن ک عرض شدبحضورت.چون پسرم.جنس خودمومیشناسم ولی واقعن هیچوق اجازه نمیدم دختری رو قضاوت کنم چ بشناسمش چ برعکس..قضاوت خیلی سخته 

کاربر آقا هستم ✋بی احترامی وقضاوت نادرست درشان هیچ مردی نبایدباشه 👌.فقط خداوندخودش شاهدوقضاوت کننده ست. مهربون باشیم هیچی جزخوبی ومهربونی تواین دنیای فانی ارزش نداره.هیچی👌😐
دوستدارته شدیداا اگ طرف خودتوداری میگی ولی حس میکنم یچیزی شده ک تومقصری واون زده شده ازت ودلخور ..ود ...

نه مقصر من نیستم اون بود نمیدونم چی میش ما دانشجو بودیم تو آمل تو اکیپ دوستامون از من خوشش اومد بعد عاشق هم شدیم الانم دوریم 

2738
ممنون دانشجو تو دانشگاه ما تو آمل هستیم از شهرای مازندرانیم سیاوش نجفی میشناسی؟؟؟؟؟؟

نه نمیشناسمش

اگه دیدی ارزششو داره برگرد

ولی اگه من بودم می گفتم اونقد که اون غرور داره منم دارم به خودم ظلم نمی کردم

اولویت را به عقلت بده . تو پیروز میدان هستی.
خب الان بین ما که کات به وجود اومده فعلا

من طبق رشته تحصیلیم نظرمیدم وطبق اتفاقاتیکه واسه اطرافیانم اتفاق افتاده تاحدودی نظراتم دقیق بودواسه شون

تورابطه 2چیزخیلی مهمه.یکی شعور ک اصل کاریس.یکی غروریجاهایی 1نفر همیشه حاضره بره واسه عذرخاستن ولی نظرطرفش واسه ش مهمه باخودش کلافه س  اینجا نرفتنش میشه غرور رفتنش میشه شعور چون غرورشو نادیده گرفته بخاطر دوستداشتنش باشعورش رفته بسمتش..جواب اون طرف اوکی هس.ولی اگ نری سمتش میگه ولش کن طرف مغروره وفلان ..پس لجاجت وحسادت بوجودمیادواین رابطه اگ سربگیره بازطرفین باشک وترس همودارن.کات اینجابهتره 

نه مقصر من نیستم اون بود نمیدونم چی میش ما دانشجو بودیم تو آمل تو اکیپ دوستامون از من خوشش اومد بعد ...

اشتباه تو اینجابود ک وقتی ازکسی خوشت میادباید سعی کنی واقعن طرف همشهریت باشه.تودسترست باشه ک بوقت دلتنگی هر2طرف بشه حداقل 1جایی بنابرشرایط وموقعیتی ک دارن هموببینن چ بافاصله چندمتری وبدون هم کلامشدن وشدن سبک بشن.. ولی دوری سخته وادماباخودشون فکرمیکنن ک چقدمن برم وبیام وبرعکس.. .نظرمن اینه ادم عاشق کسی بشه ک اولاچهارچوب رابطه روبلدباشه.شعورطرفوبسنجه.شرایط  وموقعیت دخترمردمو بیشتر ازعلاقه ای ک بهش داره احترام بذاره وواسه ش مهمترازتمام داراییشباشه.چو ن د ز دکی هستن اکثررابطه ها وترس بده تورابطه

رل من دیشب پیام داد بعد از 20روز گفتم نمیخوام برگردم برو خداحافظی کردیم

سرزمینی پر از شهوت ها و هوس های خیالی و واقعی آری اینجا ایران است !به چه چیز باید خندید ؟؟؟به همخوابی های بدون عشق شب هنگام مادر به پدر برای اثبات عشق ؟به پوشش خواهر در خانه يا لباس لختی او در مهمانی های شبانه ؟به غیرت پسر روی مادر يا شوخی های مادری پسر با دوستان ؟به شب کاری های تازه داماد برای پاس کردن چک تالار ؟یا به فیلم بازی کردن نوعروس هنگام س.. اول كه تجربه ای نداشته ؟به دوستت دارم های دروغين دخترک برای تيغ زدن دوست پسرش ؟شاید هم به گریه و داد مردم از نداری و خریدن ماشین های چند صد میلیونی ؟در شهر من بکارت همان کاغذ نقره ای رنگ داخل پاکت سیگار است ...!پاره که شود هر کسی هوس می کند که دست درازی کند ...پس باید برای سوختن و تمام شدن آماده باشی ...به زودی دور می اندازنت ...حتی همان کسی که بسته را خودش باز کرده ...آری دوست من اینجا ایران است !سرزمین من ...سرزمین تو ...تقصیر هیچ کس نیست !!!به نام " عشق " جسمت را لگد مال بوسه های هوس آلودشان می کنند و به نام " ناپاکی " فراموشت می کنند ...به نام " نجابت " باید سکوت کنی و به نام " صبر " از درون ویران میشوی ...
دوستدارته شدیداا اگ طرف خودتوداری میگی ولی حس میکنم یچیزی شده ک تومقصری واون زده شده ازت ودلخور ..ود ...

سلام لطفا بهم بگو که پسری که چندین ماه سینگل بوده و هرکی بهش میگفته رل بزن  در جوابش میگفته که حوصله رل زدنو ندارم و ادما دیگه برام جذاب نیستن و میخوام رو خودم تمرکز کنم و پیشرفت کنم اما یهو با یه دختر رل میزنه و حتی زیر پستهای پیجش در جواب کامنت رلش ، شوخیای جنسی میکنه .یعنی چی؟

کشتم شپش شپش کش شش پا را
2706