2733
2739
عنوان

ماشینمون چپ کرده

649 بازدید | 9 پست
سلام دوستانبه کمکتون نیاز دارم .با کلی وام و قرض 1 پراید131 مدل 91 برج 12 خریدیم دو ماه پیش 17 م شوهرم باهاش چپ کرده شکر خدا خودش سالمه ولی الان به کمکتون نیاز دارم ما شمال استان گیلان رودسر هستیم تو تهران کسی 9.200 خواسته چون موتور کامل سالمه اما 450 نیسان یدک کش میگیره تا تهران بیاره تازه هزینه سند هم با ماست واسه همین چیزی برامون نمیمونه اگه تو دوست و اشنا کسی میشناسید که کمتر بگیره یا ماشینمونو بیشتر بگیره یا دفتر خانه ارزون سند بزنه تو رو خدا دریغ نکنید دعاتون میکنم
خدا جونم ممنونتم به خاطره فرشته های مهربونی که بهم دادی و زندگی قشنگم .عاشقتم خدا جون
بچه ها کسی تو اشناهاشون یدک کش نیسان نداره قبول کنه 300 بگیره ماشینو بیاره تهران اول ازادی
خدا جونم ممنونتم به خاطره فرشته های مهربونی که بهم دادی و زندگی قشنگم .عاشقتم خدا جون
یا کسی نیست ماشین چپی رو بخره یا اگه کسی تجربه ای داره کمک کنه بد تو فشاریم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بچه ها ماشین کاپوت سالمه بیشتر سقف و پشت داغون شده 4 تا درم سالمه ولی موتوری اصلااااا مشکل نداره
2740
http://8pic.ir/
یوسف مى دانست تمام درها بسته است امابه خاطر خدا و تنها به امید او به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش باز شد … “اگر تمام درهای دنیا هم به رویم بسته باشد بسوی درهای بسته میروم چون خدای من خدای یوسف است