2737
2739
دوستان عزیز سلام، میخواستم بدونم در شهرک اکباتان، محلی برای دویدن و پیاده روی یا به عبارتی جاده سلامتی وجود داره یا نه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
هنگامه جان اگه فاز دو هستی که بین بلوکهای زوج وفرد کلا یه مسیر طولانی هست برای پیاده روی که پر از درخت وفضای،سبز هم هست و معمولا صبحها هم دستفروشها هم هستن و می تونی یه چرخی هم بین اونا بزنی.
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
2738
اگه فاز یک هم هستی که باز هم بین بلوکها فضای پیاده روی هست هم اون بازارچه اصلی فاز یک هست که از خیابون روبروی بیمارستان صارم شروع میشه و انتهاش می رسه به جاده مخصوص
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
ممنونم دوستان. راستش من پسرم مهد کودکش تو اکباتانه میخواتم فاصله ی بین تعطیلی کارم و تحویل گرفتن پسرم ، زمانی برای دویدن و پیاده روی پیدا کنم از راهنماییهاتون ممنونم