2737
2734
عزیزم من دارم مال دخترم خارجی مارک ببکو.خیلی کم توش خوابیده ولی نونو هست.خواستی بگو عکس بذارم.
دختر گلم نفس روز یکشنبه 24 اذر سال 92 ساعت 7 صبح بدنیا اومد وبا اومدنش زندگیمونو شیرین تر از قبل کرد.خدارو هزارمرتبه شکر.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خیلی خاصه و شیک.قیمتشم توافقی.خودم 450 خریدم عزیزم.جعبه هم داره.موزیکاله.اویزتخت داره خودش.زیرش سبد داره واسه گذاشتن پوشک و لوازم....رنگشم صورتیه خوشرنگه.هم حالت ننو داره تکون میخوره هم ثابتا.چرخ هم داره زیرش....بازم خواستید بگید عکسشو بذارم.
دختر گلم نفس روز یکشنبه 24 اذر سال 92 ساعت 7 صبح بدنیا اومد وبا اومدنش زندگیمونو شیرین تر از قبل کرد.خدارو هزارمرتبه شکر.
2742
2740
عزیزم عین همینه که تو این تاپیکه.یعنی کپ خودشه هااااا.ببینید اگه پسند کردید باهم را میاییم.
2706