2737
2739
عنوان

دارم میمیرم برای پسرم دعا کنید

10002 بازدید | 104 پست
سروش کوچولوم رو فردا میبرن عمل قلب باز برای ما دعا کنین.این چند روز که بیمارستان بودم از زندگی سیر شدم اینقدر که بچه هایی رو دیدم که رفتن اتاق عمل و دیگه برنگشتن.
گلشید خانم انشالله همه چیز به خیر و خوشی تموم میشه و پسر گلت رو توی بغل می گیری. یکی از بستگان نزدیک من هر چند سال یکبار باید فرزندش را ببرد برای عمل قلب باز تا رگی رو که گذاشتند عوض کند به علت اینکه بچه رشد می کند و رگ کوتاه میشود. فرزندشون نزدیک 10 سالشه و خدا رو شکر پسر بسیار فعال، خوشرو، زبلی هست و حالش هم بسیار خوبه. نگران نباش خدا با شماست. فقط مواظب باش که استرست رو بهش منتقل نکنی.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
منم خیلی حالم گرفته شدددددددددددددددددددددد

ایشالله به سلامتی پسرس رو بغلت می گیری و این روزها برات خاطره می شه برات دعا می کنم

حتما خبرش رو به ما هم بده ممنونت می شم

با خبرهای خوش ایشالله
2738
ممنون از همگی من فقط امیدم به خداس ولی وقتی فکر میکنم امشب آخرین شبی هست که بغلش میکنم دیونه میشم دکتری که آنژیوش کرده بود امروز صبح اومده میگه تا 7 سال پیش بچه هایی که این مریضی رو داشتن میمردن حالا ببینیم این یکی چه طور میشه .
2706