2737
2739
عنوان

یعنی جنینم زنده س؟

234 بازدید | 14 پست

پنج هفتگی رفتمی سونو گفت فقط ساک و کیسه زرده هست، دو هفته دیگه بیا. صبر کردم سه هفته بعد رفتم، جنین بود و گفت هشت هفته و سه روزشه.

یعنی رشدش خوب و دقیق بوده. اما ضربان قلب رو ندید.

سونوی اولی واژینال بود، دومی شکمی.(چربی شکمم زیاده)

البته دستگاه هاشونم پیش رفته س.

برام زد سقط فراموش‌شده. دکترم گفت یک هفته صبر کن دوباره برو سونو اما ایندفه واژینال.

بعد دکتر گفت اصلا شاید توی این هفته خودش دفع شه.

اما من هیچ علایمی از سقط ندارم، لک و درد هم نداشتم اصلا.

یعنی ممکنه خطای سونو بوده؟ و بچم سالم باشه؟🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرت گفته اصلا استرس نداشته باش فقط صبر کن.بعدم رشد داشته ینی همه چیش خوبه صبر کنی قلبشم میزنه.بعدشم علامت خاصی ک نداری!پس صبر کن

خدای من...مهربونم...ممنونم بابت تمااااام نعمتات...ممنونم بابت تمااااام لطف و مهربونیت...سایه لطفت از سرم کم نشه😗
2728

من اطلاعی دراین موضوع ندارم ولی انشاالله که خطا باشه.از اسن خطاها پیش میاد.من ۷ هفته بودم دکتر گفت خارج از رحم بارداری.ولی یه هفته بعد گفت نه جنینه

زن ها عجیب ترین موجودات هستن....اصلا همین ک سخت ترین کارها خونه داری و بچه داری رو انجام میدن و بابتش نه حقوق میگیرن و نه حتی تشکر میشنون و هر روز تکرارش میکنن خیلی عجیبه...اینک میتونن در عین حال هم بیرون کار کنن هم خونه، هم بچه داری کنن پر..یو..د  بشن درد بکشن گوش شنوای تمام اعضای خانواده باشن و باز محبت کنن.خیلی عجیبه  درحالی ک قلبشون هزار تیک شده باز بلند شن موهاشونو شونه کنن و با دهن باز ریمل بزنن و بخندن.در ظاهر موجودات نرم و نازکی هستن اما اگ بخان به چیزی برسن بزرگترین و سیاه ترین هیولا هارو قورت میدن.اینک تا سر حد مرگ تو رابطه ای که یه جاش میلنگه سکوت کنند.اگه بخان تابلو ترین دروغ هارو هم باور میکنن و اگه نخان خود خدا هم با سند و مدرک بیاد پایین باور نمیکنن .اینک هزار بار می‌بخشنت اینک با نصف چیزهایی که وانمود میکنن راضی ان اصلا راضی نیستن .وخدا با خلقت زن ها حجت رو تو آفرینش برای هممون تموم کرد
چرت گفته اصلا استرس نداشته باش فقط صبر کن.بعدم رشد داشته ینی همه چیش خوبه صبر کنی قلبشم میزنه.بعدشم ...

من راضیم به رضای خدا، همش دعا میکنم اگر میخواد سقط شه زودتر تموم شه.

اگرم سالمه، به سلامت به دنیا بیاد

من راضیم به رضای خدا، همش دعا میکنم اگر میخواد سقط شه زودتر تموم شه. اگرم سالمه، به سلامت به دنیا ب ...

نگران نباش عزیزم.من خودم تجربه دارم جنینی ک سالم نباشه همون هفته های اول لکه بینی و درد میاد سراغت رشدشم خوب نیست.نترس

خدای من...مهربونم...ممنونم بابت تمااااام نعمتات...ممنونم بابت تمااااام لطف و مهربونیت...سایه لطفت از سرم کم نشه😗
2740
وایییییی چه خطایی واقعا بعضی خطاهاشون جبران ناپذیرن

اره واقعا.ولی نگران نباش انشاالله که بچه سالمه❤

زن ها عجیب ترین موجودات هستن....اصلا همین ک سخت ترین کارها خونه داری و بچه داری رو انجام میدن و بابتش نه حقوق میگیرن و نه حتی تشکر میشنون و هر روز تکرارش میکنن خیلی عجیبه...اینک میتونن در عین حال هم بیرون کار کنن هم خونه، هم بچه داری کنن پر..یو..د  بشن درد بکشن گوش شنوای تمام اعضای خانواده باشن و باز محبت کنن.خیلی عجیبه  درحالی ک قلبشون هزار تیک شده باز بلند شن موهاشونو شونه کنن و با دهن باز ریمل بزنن و بخندن.در ظاهر موجودات نرم و نازکی هستن اما اگ بخان به چیزی برسن بزرگترین و سیاه ترین هیولا هارو قورت میدن.اینک تا سر حد مرگ تو رابطه ای که یه جاش میلنگه سکوت کنند.اگه بخان تابلو ترین دروغ هارو هم باور میکنن و اگه نخان خود خدا هم با سند و مدرک بیاد پایین باور نمیکنن .اینک هزار بار می‌بخشنت اینک با نصف چیزهایی که وانمود میکنن راضی ان اصلا راضی نیستن .وخدا با خلقت زن ها حجت رو تو آفرینش برای هممون تموم کرد
2706