2737
2739
عنوان

بارداری مجـدد، چه مدت بعد از سـقط ؟ ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 46483 بازدید | 143 پست
معصومه جون بعداز اینکه سقط داشتی چه کارایی واسه تقویت خودت کردی منظورم اینه که آیا داروی خاصی خوردی قرص آهنی یا ویتامینی اسید فولیک شوهرت چی اون چه کارایی کرد ممنون میشم عزیزم جواب بدی روی ماهتو میبوسم و امیدوارم نی نیت به سلامتی متولد بشه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نوشین جون ببخشید دیر جواب دادم.نبودم.علت سقط من مشخص نشد چون همه پزشکهایی که مراجعه کردم گفتند که یک بار سقط نیاز به پیگیری نداره و اون بارداریتو کاملا فراموش کن. ضمنا به طور معمول 4 الی 6 هفته بعد از سقط پریود شروع میشه که من 4 هفته بعد از سقط پریود شدم. قبل از بارداری مجدد سه ماه هم اسید فولیک خوردم. بعدا از سقط هم دکترم سه ماه قرص آهن تجویز کرد. شوهرم هم کار خاصی نکرد. قبل از بارداری هم حسابی از خجالت شکمم دراومدم و تا تونستم گوشت گوسفند تازه،سبزیجات و میوه،لبنیات،ماهی و مغزها رو استفاده کردم. ایشاا.. که خدا یه نی نی نازبه همین زودی بهت بده عزیزم.
سلام دوستهای خوب
میدونم خیلیهاتون سقط داشتیدامیدوارم بزودی همگی مامان شید
من نیازبه یه راهنمائی دارم ممنون میشم بهم سربزنید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=248916&postID=10131218#10131218
2742
سلام
من دیشب هفته 4 حاملگی بودم سقط کردم.کی میتونم اقدام به بارداری کنم؟الان باید چکار کنم؟چی نخورم؟لطفا زود جواب بدین
خدایااااااااااااااااااااا شکرت.
با اومدن گل پسرم خوشبختی من و همسرم کامل شد خدا جونم خواهش میکنم خودت مواظبش باش.
خداجونم خواهش میکنم دامن همه دوستامو سبز کن آمین یا رب العالمین
سلام
من دیشب هفته 4 حاملگی بودم سقط کردم.کی میتونم اقدام به بارداری کنم؟الان باید چکار کنم؟چی نخورم؟لطفا زود جواب بدین
با اومدن گل پسرم خوشبختی من و همسرم کامل شد خدا جونم خواهش میکنم خودت مواظبش باش.
سلام
2740
سلام
اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم...خدایادل مرا انقدرصاف بگردان تاقبل از پایین امدن دستم دعایم مستجاب گردد... آرزو بکن ... گوشهای خداپرازآرزوست ودستهایش پرازمعجزه ...   همیشه لبخند بزنید روزی زندگی از آزردن شماخسته خواهدشد  
سلام چرا کسی نیست
اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم...خدایادل مرا انقدرصاف بگردان تاقبل از پایین امدن دستم دعایم مستجاب گردد... آرزو بکن ... گوشهای خداپرازآرزوست ودستهایش پرازمعجزه ...   همیشه لبخند بزنید روزی زندگی از آزردن شماخسته خواهدشد  

منم کورتاژ داشتم دو ماه پیش، از اون موقع فشار روحی شدیدی رو حس می کنم. جالبه قبلش اصلا بچه نمیخواستم ولی به محض اینکه فهمیدم باردارم، یهو تغییر کردم. بعد از سقط شرایط روحی خیلی بدی داشتم و هنوزم نرمال نشدم و استرس دارم که نکنه دیگه بچه دار نشم. البته آزمایش دادم بدنم طبیعیه ولی ذهنم خیلی درگیر شده .. حتی همسرم عکس بچگی بردار زاده ش رو نشونم داد، یهو گریه کردم 😐😐 حسودیم شد انگار 😐😐 حساس شدم خیلی 😐😐

آنکه بر در می کوبد شباهنگام، به کشتن چراغ آمده است ... نور را در پستوی خانه نهان باید کرد ... دهانت را می بویند مبادا گفته باشی دوستت دارم، دلت را می پویند مبادا شعله ای در آن نهان باشد ... روزگار غریبی است نازنین ... نور را در پستوی خانه نهان باید کرد، عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد ...آنک قصابانند بر گذرگاهان مستقر با کُنده و ساطوری خون آلود، و تبسم را بر لبها جراحی می کنند، و ترانه را بر دهان ...کباب قناری بر آتش سوسن و یاس ... شوق را در پستوی خانه نهان باید کرد ...ابلیس پیروز مست سور عزای ما را بر سفره نشسته است ...خدای را در پستوی خانه نهان باید کرد ...خدای را در پستوی خانه نهان باید کرد 
Salam

سلام به روی ماهت

آنکه بر در می کوبد شباهنگام، به کشتن چراغ آمده است ... نور را در پستوی خانه نهان باید کرد ... دهانت را می بویند مبادا گفته باشی دوستت دارم، دلت را می پویند مبادا شعله ای در آن نهان باشد ... روزگار غریبی است نازنین ... نور را در پستوی خانه نهان باید کرد، عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد ...آنک قصابانند بر گذرگاهان مستقر با کُنده و ساطوری خون آلود، و تبسم را بر لبها جراحی می کنند، و ترانه را بر دهان ...کباب قناری بر آتش سوسن و یاس ... شوق را در پستوی خانه نهان باید کرد ...ابلیس پیروز مست سور عزای ما را بر سفره نشسته است ...خدای را در پستوی خانه نهان باید کرد ...خدای را در پستوی خانه نهان باید کرد 
من آبان 90 سقط داشتم و اذر 90 دوباره باردار شدم یعنی یک ماه بعد دکترم گفت صبر نکن البته من در هفته 6 ...

جدی میگی عزیزم؟ مشکلی نداشتی؟ چه آزمایشاتی دادی که معلوم شد میتونی دوباره انقدر سریع باردار بشی؟

منم کورتاژ داشتم دو ماه پیش، از اون موقع فشار روحی شدیدی رو حس می کنم. جالبه قبلش اصلا بچه نمیخواستم ...

منم همينطورم....سه شنبه سقط داشتم ١٦هفته ام بود....خيلي ناراحتم.....من دلم نميخواد ديگه زود اقدام كنم ميترسم.....

2706