2737
2739
به جاری منم از 4 ماهگی همینو گفتند
آخه شکمش غیر طبیعی تو بارداریاش بزرگ میشه
تو سونوهای بعدی هم همینو بهش گفتن
دو هفته دیگه زایمانشه مشکلی واسه اون پیش نیومد
خدای مهربان امروز دوباره از خواب بیدار شدم....نفس میکشم...
عزیزانم یک روز دیگر در کنارم هستند... از تو ممنونم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام مایعات کم بخور سعی کن ضربه به شکمت نخوره جای شلوغ نرو نخوری زمین اگه خیلی زیاد باشه با شیاف ایندومتاسین کمش می کنن زیادی مایع احتمال پارگی کیسه آب را زیاد می کنه مایعات کم بخوری حل می شه
امروز بهترین روز از بقیه عمر من است همه چیز عالی است تمام کاینات در جهت منافع من پیش میروند
2740
سلام مایعات کم بخور سعی کن ضربه به شکمت نخوره جای شلوغ نرو نخوری زمین اگه خیلی زیاد باشه با شیاف ایندومتاسین کمش می کنن زیادی مایع احتمال پارگی کیسه آب را زیاد می کنه مایعات کم بخوری حل می شه
امروز بهترین روز از بقیه عمر من است همه چیز عالی است تمام کاینات در جهت منافع من پیش میروند
منم سر دختر اولم7سال پیش اینطوری شدم سونوی بیوفیزیکال رفتم اونقدر زیاد بود که حرکات بچه رو حس نمیکردم توی7ماه بودم1ماه استراحت مطلق کردم فقط دستشویی و حمام کوتاه مدت میتونستم برم اکثرا هم درازکش بودم چون دکترم گفته بود ضرر داره مایع خیلی زیاده و باعث نقص در جنین یا سقط میشه با استراحت و دعا بعد 1ماه به حالت عادی برگشت
زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی،نقشه را دوست زده بر این دار.تو در این بین فقط میبافی.نقشه را خوب ببین،تا که درآخر کار قالی زندگی ات را به بهایش بخرند...