2733
2734
عنوان

اطلاعات در مورد لیزر موهای زاید

| مشاهده متن کامل بحث + 740166 بازدید | 1752 پست

سلام. دوستان کسی تا حالا برای لیزر مرکز زیبایی آمون رفته. همون که پیش دکتر یارقلی هست

قیمتهاشون خیلی بالاست. خودش گفت ۴جلسه جواب میده. میخوام ببینم واقعا کسی رفته جواب گرفته باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من من تا حالا خیلی خیلی گشتم دنبال مرکز لیزر خوب ولی هرجا رفتم راضی نبودم  ولی یه مرکز رفتم برای لیزر موهای زائد و عااااالی بود . هم ریزش موهام تو جلسه اول ۹۰ درصد بود هم دستگاهشون فوق العاده بود . تو میدون هفت حوض هستن . اینم شمارشون 

۰۹۱۹۸۳۲۷۲۱۸ مرکز لیزر آروین

2742

بچه ها من من تا حالا خیلی خیلی گشتم دنبال مرکز لیزر خوب ولی هرجا رفتم راضی نبودم  ولی یه مرکز رفتم برای لیزر موهای زائد و عااااالی بود . هم ریزش موهام تو جلسه اول ۹۰ درصد بود هم دستگاهشون فوق العاده بود . تو میدون هفت حوض هستن . اینم شمارشون 

لیزر فقط کلینیک آتبین.هم کارش عالی بود.بدون سوختگی.خنک خنک.قیمت مناسب.من حال کردم.جردن.مطب عالی.همه ...

بچه ها من من تا حالا خیلی خیلی گشتم دنبال مرکز لیزر خوب ولی هرجا رفتم راضی نبودم  ولی یه مرکز رفتم برای لیزر موهای زائد و عااااالی بود . هم ریزش موهام تو جلسه اول ۹۰ درصد بود هم دستگاهشون فوق العاده بود . تو میدون هفت حوض هستن . اینم شمارشون 

سال ۹۱ لیزر وجود داشت😐یاخدا

کاش ناشناخته می ماندند، آدم هایی که فکر می کردیم بهترین اند! آن هایی که رویِ معرفتشان حساب کرده بودیم. کاش سر از کارشان در نمی آوردیم، آن رویِ سکه شان را نمی دیدیم، نقابشان را کنار نمی زدیم. کاش تصوراتمان را، اعتمادمان را، آرامشمان را؛ خراب نمی کردیم...! لیلا که شدی حرف مرا میفهمی، مجنون تمام قصه ها نامردند...
2740
2706