2737
2734
سلام پسر من الان 9 ماهشه و من از دو ماه دیگه مجبورم بذارمش مهدکودک چون تو شهر محل زندگیم غریبم و کسی رو ندارم میشه بیاین بهم بگین چه جوری با این مساله کنار اومدین چون واسه من خیلی سخته همه اش دارم گریه می کنم
پسر من از شش ماهگی رفت مهد تا 9 ماهگی بعد براش پرستار گرفتم به خاطر بچه ام اومدم شهر مامانم و پرستار میومد خونه مامان من هم بچه رو میبردم اونجا خواهرم دوتا دختر داره هردوتا از شش ماهگی رفتن مهد ، همه بچه ها این روز ها میرن نگران نباش
طفل بودم، دزدکی پیر و علیلم ساختند آنچه گردون میکند با ما نهانی میکند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من پسرمو هم از 1.5 سالگی گذاشتم مهد امسال میره کلاس اول. مربیا همه آشنا هستن دیگه و هوای دخترمو دارن. کلا باید قبول کنی معد مثل خونه نیست و صد در صد یه کاستی هایی هم داره . باید پذیرفت. ولی چیزی که به سلامت و تغذیه بچه مربوط میشه را نباید سرسری گرفت.
مرسی آبی آرام جون آره خیلی تحقیق کردم یه مهد عالی پیدا کردم رفتم جاشو رزرو کردم و از ترس اینکه پر شه پول دو ماهم پیشاپیش دادم مربی هاشم همه جوون و تحصیل کرده ان امیدوارم خوب باشه