2737
2739
عنوان

تجربیات در مورد سفر به مالزی

| مشاهده متن کامل بحث + 240009 بازدید | 1168 پست
سلام دوستان.....سال نو مبارک عزیزان من کوالالامپور زندگی میکنم اگر سوالی دارید خوشحال میشم که کمک کن ...

سلام من سه روز ديگه به كوالالامپور ميام نميدونم كفش چي بردارم؟يا تاپ بيشتر بردارم يا تيشرت ؟يه پيرهنم خريدم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
 سلام عزيزم من تازه برگشتم سوالي داري بپرس

سلام عزیزم بسلامتی..خوش گذشت؟لنکاوی هم رفتی؟من نقشه خطوط مترو رو دارم و همینطور میدونم کدوم ایستگاه پیاده بشم میخواستم بدونم خطوط منوریل هم همونه؟یعنی همون ایستگاههاست؟اگه با مونوریل بخوام برم جایی باید همون ایستگاههایی که نوشتم مربوط به مترو همونجا پیاده شم ؟نام خطوط منوریل و مترو یکیه یعنی؟

کدوم مراکز خرید لوازم ارایشی و لباس و کفش و .... با قیمت مناسب داره؟ 

سلام امیتیس جون . مرسی از اطلاعاتتون. عزیزم من 24 این ماه میام کوالالامپور . دوست دارم یکی از جزایر نزدیک کوالالا مپور رو با اتوبوس برم. به نظرت کدوم رو برم که نزدیک و خوب باشه؟ و چطور برم؟ البته بچه 5 ساله دارم. 

هیچ وقت زنها را دسته کم نگیرید ،تنها موجوداتی هستند که بچه را تبدیل به مرد و مرد را تبدیل به بچه میکنند
2738
سلام عزیزم بسلامتی..خوش گذشت؟لنکاوی هم رفتی؟من نقشه خطوط مترو رو دارم و همینطور میدونم کدوم ایستگاه ...

Slm azizam ,na faghat too kuala boodim .metro ma ziad estefade nakardim faghat 1-2 rooZ ba metro raftim vali rahat bood .pasaZh khode toor moatefi mikone too lhiaboone bookit bitang ham pore vali azroon times squar bood,hatmanAm dolar bebarid

دمپایی حتما ببرید واسه پارک آبی هم حتما دنبالتون باشه

هتل هاشم اکثرا سوسک داره 😐

از نظر دستشویی هم مشکلی نیس خیالتون راحت آب و دستشویی به قول ما ایرانی اکثر جاها هست

پسرم در پناه خدا الهی آمین...

سلام ما تعطيلات خرداد كه ماه رمضون هست و فاصله حدود ١٠ روزه تا عيد فطر داره ميخوايم بريم كوالا لنكاوي سوالم اينه كه تو اين ايام هم آف هاي زياد هست يا فقط نزديك عيد فطر؟ 

چون نميدونم لباس زياد ببرم يا اونجا ميشه خريد؟

2706