2733
2734
عنوان

مامانا لطفا کمک با تب دخترم ....

263 بازدید | 9 پست
سلام مامانای باتجربه.دخترم از دیروز تب میکنه نمیدونم. چشه استامینوفن میدم یکمی میاد پایین باز ۴ ساعت بعد باید بدم.چیکار کنم هر کی هر تجربه ای. اره بگه خیلی میترسم.دخترم ۱۶ ماهش هست کمکم کنید لطفا
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
دختر منم چند روز تب داشت بردمش دکتر گفت سرماخورده ولی بعد چهار روز که تبش قطع نشد دیشب بردمش گفت مخملک گرفته بنظرم بهتره ببریش دکتر خوب
عشق مامان ستایش جونم 😘😘عمر باباش محمد جونم😘😘
لباساش و کم کن.به نظرم شیاف(تب بر) هم امتحان کن. ولی من تو این مواقع حتما دکتر میبرم. اخه من از تب میترسم
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
2740
شما از چند درجه شیاف یا استامینوفن میدید.تنش گاهی اوقات خیلی گرم میشه ۳۸.۴ گاهی اوقاتم ۳۷.۷ نمیدونم این تب سنجم درست کار میکنه یا نه.دندون اسیاش داره در میاد لثش ورم داره
وقتی خوابیدیه پیازو دونیم کن زیر پاهاش بزار باپارچه نازکی ببند مخلوط کردن یک قرص 350 میلی گرمی ویتامین c دریک ونیم فنجان سوپ اینا روتوتی وی گفتند
باخداباش پادشاهی کن بی خداباش هرچه خواهی کن